קוסם לילדים: למה ילדים כל כך אוהבים קסמים?

מי זה אמן המחשבות רן גפנר? צפו בסרטון:

 

 

קוסם לילדים היה ונשאר אחת מאפשרויות הבידור והאטרקציות המובילות לאירועים לילדים. 

אבל הילדים של היום, גם אם הם אוהבים קוסמים, כבר מצפים למשהו קצת יותר מתוחכם, שיצליח להפתיע אותם, להדהים אותם ולהשאיר אותם עם פה פעור.

אז מה זה אומר להזמין קוסם לילדים? לאיזה גיל זה מתאים ומה בדיוק קורה בהופעה?

 

קוסם לילדים – בהתאם לגיל

ילדים מגלים את העולם לאט לאט. בהתאם לגיל שלהם, כך עולה ומתפתחת היכולת שלהם להבין את מה שקורה מסביב ולהיות פחות מופתעים כשקורה משהו יוצא דופן.

לכן ילדים קטנים עדיין מסוגלים להתרגש מאוד כשהם רואים קוסם "כמו של פעם" שולף ארנב מהכובע, מבצע טריקים עם קלפים ומעביר מחט בתוך בלון בלי שהבלון מתפוצץ.

אבל ילדים גדולים יותר, מצפים לקסמים יותר מתוחכמים, במיוחד עם החשיפה שלהם לסרטונים מדהימים של קוסמי רשת שיכולים להעלים אנשים, להעביר חפצים דרך חלונות זכוכית ולעוף באוויר (גם אם זה קורה בעזרת טריקים של צילום).

לכן לילדים גדולים יותר צריך קוסם לילדים שהוא קצת הרב היותר מאשר קוסם "כמו של פעם".

קוסם לילדים

 

קוסם לילדים VS אמן חושים לילדים – מה ההבדל?

גם קוסם וגם אמן חושים הם אמני במה. שניהם מתבססים על יצירת אשליות מתוחכמות שמטרתן לבדר ולהדהים את הקהל.

גם קוסם לילדים וגם אמן חושים – אם הם טובים – יודעים להתאים את המופע לקהל שלהם ולתת קטעי מופע שהילדים מסוגלים להתחבר אליהם, להבין, להתרגש וגם לצחוק.

אבל אצל אמן חושים מומלץ לילדים יש קטעי מופע המשלבים קצת יותר חומר למחשבה. 

קטעים שמתמקדים במחשבה האנושית, ברגשות ובתחושות, באופן שיוצר תדהמה גם אצל ילדים גדולים, כמו אצל מבוגרים.

הגישה של אמן חושים לילדים מתאימה את עצמה לילדים של היום, שהם הרבה יותר ביקורתיים, ציניים וחשופים להמון מידע ובכך הוא מצליח לספק מופע עדכני ורלוונטי, שמרתק את הצופים הצעירים.

השתתפות במופע היא כמובן חלק שכולם מחכים לו. אמן חושים לילדים יודע בדיוק עד כמה זה חשוב ומקפיד להזמין את המשתתפים להתנדב למגוון קטעי מופע שהופכים אותם לחלק מהאירוע.

קטעי מופע של אמן חושים לילדים אמנם מתאימים יותר לגילאי 12-13 ומעלה, אך הם יכולים לכלול קטעים המשלבים קריאת שפת גוף, סוגסטיות, אינטואיציה וזיכרון פנומנלי, כדי ליצור אשליה של קריאת מחשבות ושל חוש שישי.

אז יש פה קצת מסתורין, קצת קסם וקצת אשליה, שיוצרת מופע מבדר, אינטליגנטי ומשעשע, שיתן לאורחי האירוע משהו לדבר עליו עוד הרבה זמן אחרי שהאירוע נגמר.

 

קוסם לילדים שהוא גם הרבה יותר

רן גפנר לוקח את הילדים מעבר לדמיון, עם מופע קסמים ומופע טלפתיה ייחודי, המשלב קטעי הדגמה על המשתתפים ומציע חוויה שנשארת לכל החיים.

מחפשים מופע כיפי, זורם, מצחיק ומדהים שמשדרג כל אירוע? דברו איתנו!