מופע טלפתיה שישאיר אתכם בהלם!

מי זה אמן המחשבות רן גפנר? צפו בסרטון:

 

 

כמה פעמים קרה לכם שחשבתם על משהו והוא התרחש, או קיבלתם שיחת טלפון ממישהו שהרגע ממש חשבתם עליו? טלפתיה! האמנם…?

 

מה זה בכלל טלפתיה?

הטלפתיה היא אחת התופעות בה עוסקת הפראפסיכולוגיה, שפירושה מיוונית- מעבר לפסיכולוגיה.

החל מהמאה התשע עשרה קמו ארגונים לחקר העל טבעי ברחבי העולם, שבדקו תופעות מיסטיות שונות, בהן הטלפתיה- תקשורת על חושית באמצעותה ניתן לקרוא מחשבות ולהעביר תחושות ורגשות מאדם לאדם בכח המחשבה בלבד.

אקצר עבורכם ואסכם, טרם נמצאו הוכחות מדעיות לכך ועדיין הטלפתיה נתפסת ככח על חושי והיא מככבת בקומיקס, ספרים, סדרות, וסרטי מדע בדיוני רבים גם היום.

מופעי טלפתיה תמיד סקרנו ומשכו קהל רב והפופולריות שלהם ממשיכה ועולה.

מופע טלפתיה הוא אומנות העל חושי. אומן טלפתיה מקצועי אינו מנחש על איזה שם אתם חושבים או באיזה קלף בחרתם. הוא בעל כשרון ומיומנויות בקריאת שפת הגוף, הבנת דרך החשיבה, והבחנה בתחושות ורגשות של האדם הניצב מולו.
באמצעות ידע מעולם הפסיכולוגיה וטכניקות מקצועיות, כסוגסטיה העובדת על התת מודע, אומן טלפתיה טוב יכוון אתכם לקבל החלטה שנדמה לכם שבחרתם. 

בידיו הכלים והמיומנות ליצור בפניכם את האשליה הטלפתית, להמם אתכם ביכולותיו העל חושיות, לקרוא אתכם והכי חשוב לעשות לכם פאן, כי לשם כך התכנסנו אחרי הכל.

 

מופע הטלפתיה שידהים אתכם

מופע הטלפתיה שלי הוא לא עוד מופע קסמים בו אני שולף ממחטות צבעוניות מהשרוול או זר פרחים מפלסטיק ממטה הקוסם.
במהלך המופע אבצע מולכם קטעי טלפתיה מרתקים שישאירו אותכם בהלם! 

הידע שרכשתי בלימודי פסיכולוגיה והיכולות שחידדתי במהלך השנים מאפשרים לי להבחין ברמזים שאתם משדרים ולו הדקים ביותר. על אף שאני פוגש אותכם לראשונה רק על הבמה במופע שלי,

בשפת הגוף שלכם טמון מידע שאפילו אתם לא חשבתם שאתם מסגירים…
כבוגר בי"ס רימון ובעל אהבה גדולה למוזיקה, יצרתי קטעי מוזיקה ייחודיים המשתלבים במופע והופכים אותו לחוויה על חושית מהפנטת.

מופע טלפתיה שישאיר אתכם בהלם!

 

תחשבו על מספר בין אחד לשלוש

מתוך הבנה שלכל אירוע צורך שונה, יצרתי שלושה סוגי מופעים, רק תבחרו:

מופע במה– מופע טלפתיה מקורי, מצחיק ומפתיע, כשאתם, הקהל, כוכבים אורחים בו. הדינמיקה בינכם וביני מהווה חלק בלתי נפרד מהמופע והופכת אותו לחוויה בלתי נשכחת.

מופע קלוז אפ– מופע ייחודי במגע אישי. בלי במה או תאורה מיוחדת, אעבור בין האורחים באירוע שלכם, ארתק ואדהים אותם בקטעי טלפתיה, שבמהירה תהפוך להתקהלות סקרנים הרוצים לטעום מהחוויה העל חושית.

הופעות טלפתיה בזום – אותה גברת, רק משודרת, כמעט. תוכלו ליהנות ממופע טלפתיה שהתאמתי במיוחד לזום, תתפלאו לדעת שגם מרחוק אקרא את מחשבותיכם. 

אוכל להמשיך ולספר על מופע הטלפתיה אבל לא תבינו עד שתחוו אותו בעצמכם. אז למה אתם מחכים? להזמנות התקשרו עכשיו 077-9978777