הופעות טלפתיה בזום

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

מגפת הקורונה הביאה עמה קשת רחבה ומגוונת של שינויים.

הגבלת תנועה, תקנות המשתנות חדשות לבקרים, סגרים, אבטלה, חופשה ללא מחלה, עבודה מהבית וכן הלאה…

לצד כל השינויים הפחות חיוביים האלה בחיים של כולנו, יש אנשי מקצוע שמנצלים את ההזדמנות על מנת להתחבר ליצירתיות שלהם ולהציע פתרונות חדשניים.

מנטליסטים לאירועים פרטיים, קוסמים ואמני חושים החליטו שהם לא מניחים לקורונה להשבית להם את השמחה (ואת הפרנסה) ופיתחו את הקונספט של הופעות טלפתיה בזום! אז איך נראות הופעות טלפתיה אונליין? קראו במאמר.

למי כדאי להזמין הופעות טלפתיה בזום?

  • זוגות – תקופת הקורונה מונעת מזוגות רבים את הבילויים האהובים והמועדפים עליהם. בין אם מדובר על לשבת בפאב ולשתות בירה או ליהנות מאוכל טוב במסעדה, כל האפשרויות האלה (ואחרות) כבר אינן זמינות, לפחות לעת עתה. במקום להשתעמם בבית מול עוד סדרה משמימה בנטפליקס, הופעות טלפתיה בזום מעניקות לכם הזדמנות פז לשבור את השגרה וליהנות מבילוי שונה ומקורי.
  • משפחות – במסגרת הקורונה הורים רבים מצאו את עצמם עם הילדים ובני הנוער שלהם מבלי שיהיה להם יותר מדי מושג איך לבדר אותם במסגרת גבולות הבית (או מאה מטר. או חמש מאות מטר). כתוצאה מכך, מבוגרים וילדים רבים העבירו ימים כלילות מול מסכי הטלפון, הטלוויזיה והמחשב, לבד ולחוד, וכל אחד מצא לעצמו את מקורות הבידור שלו. הזמנת הופעות טלפתיה בזום תאפשר לכם ליהנות מבילוי משפחתי משותף, במסגרתו תוכלו גם ליהנות בתור משתתפים במופע, וגם בתור צופים, בזמן שתראו את בני המשפחה שלכם משתתפים ונהנים.
  • ועדי עובדים ועסקים – עוד מראשית ימי הקורונה, עסקים רבים בחרו לאפשר לחלק ניכר מהעובדים שלהם להמשיך לעבוד מהבית. אבל בעוד שבימי שגרה חברות ועסקים מקיימים מדי פעם בפעם ימי גיבוש של צוותי העובדים שלהם, על מנת לסייע ביצירת קשרים והעלאת המוראל, תקופת הקורונה שמה קץ לכל זה. אם יש לכם עסק ואתם רוצים לפרגן לעובדים שלכם באמצעות מתנה ייחודית ומפנקת, הופעות טלפתיה בזום היא האפשרות המושלמת עבורכם.
הופעות טלפתיה בזום
הופעות טלפתיה בזום

הופעות טלפתיה בזום – איך זה עובד בעצם?

למען האמת, מדובר בעניין פשוט למדי.

כל מה שאתם צריכים על מנת לחוות הופעות טלפתיה בזום זה מחשב (או טאבלט או טלפון נייד), חיבור לאינטרנט ואת התוכנה ZOOM.

חלק גדול מהכיף שנלווה אל הופעות טלפתיה אונליין או קסמים הוא האפשרות לראות את התגובות של אנשים אחרים, בין אם הם בקהל ובין אם הם משתתפים על הבמה.

הופעות טלפתיה בזום מעניקים לכם את הזדמנות פז להתבונן בתגובות של כל המשתתפים במופע, כמו גם בתגובות של שאר הצופים במופע, וכל זאת בזמן שאתם צופים במופע עצמו!

הופעות טלפתיה בזום – לחוות את הקסם בזמן אמת

כשמדובר על הופעות טלפתיה אונליין, כמובן שמדובר על הופעה חיה, ככה שזה לא שסתם תצפו במופע בידור בצורה סבילה.

לא בלבד שאתם זוכים לצפות במופע טלפתיה ולקיים אינטראקציה עם אמן הטלפתיה רן גפנר ושאר המשתתפים, אם תרצו גם תוכלו להשתתף ולקחת חלק פעיל במופע.