איך קוראים מחשבות 

מי זה אמן המחשבות רן גפנר? צפו בסרטון:

 

 

תארו לעצמכם שאתם יכולים לדעת בדיוק מה מישהו חושב בזמן אמת, מבלי שהוא יצטרך לומר מילה.

הרעיון הזה היה מרכיב בסיסי במדע בדיוני במשך עשרות שנים, אבל מה אם הוא היה מציאותי? מה אם באמת נוכל לקרוא מחשבות? אז אם גם אתם רוצים לדעת איך קוראים מחשבות? המשיכו לקרוא.

מנטליסט: האם הם באמת קורא מחשבות? 

מנטליסט, הידוע גם כקורא מחשבות, משתמש לעתים קרובות בשילוב של טכניקות ומיומנויות כדי להעניק אשליה של קריאת מחשבות.

בין הטכניקות הללו נמנות טכניקה של קריאה קרה, קריאה חמה ו- NLP. נעבור בפירוט על כל אחת מהן. 

טכניקות לקריאת מחשבות 

קריאה קרה 

קוראים קרים שמים לב היטב לשפת הגוף של האדם, לטון הדיבור ולסממנים לא מילוליים אחרים כדי לקבל מידע עליהם. הם עשויים גם לשאול שאלות מובילות או להצהיר הצהרות כלליות שיכולות לחול על אנשים רבים.

בהתבסס על תגובות הנבדק, הקורא הקר יכול להתאים את ניחושיו ולהתאים את הצהרותיו כדי ליצור אשליה של יכולת לקרוא את מחשבותיו.

לדוגמה, קורא קר עשוי להשמיע אמירה כמו "עברת הרבה שינויים בחייך לאחרונה, נכון?" רוב האנשים יסכימו עם הצהרה זו, מכיוון ששינוי הוא חלק נפוץ בחיים.

בהתבסס על הסכמת הנושא, הקורא הקר יכול להשמיע הצהרות נוספות וספציפיות יותר ולהמשיך להתאים את ניחושיו עד שנראה שיש לו הבנה עמוקה של חייו של האדם.

איך קןראים מחשבות
איך קוראים מחשבות? רן גפנר מסביר

 

קריאה חמה 

בניגוד לקריאה קרה, הכוללת ניחושים מושכלים על סמך רמזים ניתנים לצפייה, קריאה חמה כרוכה באיסוף מידע על האדם מראש ולאחר מכן שימוש במידע זה כדי להיראות כאילו הוא קורא את מחשבותיו.

קריאה חמה יכולה להיות כרוכה בחקר הרקע, המידע האישי, הרגלים והעדפות של אדם מראש, ולאחר מכן שימוש במידע זה במהלך ההופעה.

לדוגמה, קורא חם עשוי להשתמש במדיה חברתית כדי לאסוף מידע על האדם ולאחר מכן להשתמש במידע הזה במהלך ההופעה כדי לתת אשליה של יכולת לקרוא את מחשבותיו.

 

NLP 

תכנות נוירו-לשוני (NLP) היא שיטת תקשורת והתפתחות אישית המתמקדת בקשר בין שפה, התנהגות ומחשבה. הוא פותח בשנות ה-70 ומאז נעשה בו שימוש במגוון תחומים, כולל פסיכולוגיה, עסקים ואימון.

בהקשר של מנטליזם וקריאת מחשבות, ניתן להשתמש בטכניקות NLP כדי להשפיע על מחשבותיו והתנהגותו של מישהו וליצור אשליה של קריאת מחשבות.

טכניקת 'קצב והובלה' למשל, כרוכה בהתאמת ההתנהגות, טון הדיבור ושפת הגוף של הנבדק ואז הובלתו בהדרגה לכיוון מסוים.

 

מוכנים לחוויית קריאת מחשבות בלתי נשכחת? 

הכירו את רן גפנר, מדיום ומנטליסט רב כישרוני שישאיר אתכם ואת האורחים שלכם מרותקים.

בין אם אתם מחפשים לארח חברים או להוסיף מגע של קסם לאירוע שלכם, לרן יש את הכישורים והניסיון לרתק ולהדהים את האורחים שלכם.

צרו קשר עוד היום כדי להזמין את הופעת קריאת המחשבות הפרטית שלכם וחוו את הקסם בעצמכם.