קורא מחשבות לאירועים שונים

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

רוצים להפיק אירוע ייחודי ויוצא דופן? מחפשים רעיון מגניב שכל האורחים פשוט יתמוגגו ממנו ולא יאמינו למה שהם רואים ושומעים?קורא מחשבות לאירועים שונים זה בול מה שאתם מחפשים.

 

מכירים את המשפט עד שאני לא רואה את זה, אני לא מאמין לזה“. זה ממש ככה עם קריאת מחשבות. אנשים רבים נוטים שלא להאמין לזה, אבל כשהם נמצאים כחלק בלתי נפרד מקהל באירוע או מופע ואז האמן פשוט קורא את המחשבות שלהם בצורה מדויקת ויוצאת דופן

 

אז מה זה בעצם קריאת מחשבות ולמה זה כל כך מיוחד?

 

המילה טלפתיה מגיעה מהשפה היוונית טל = מרחק, פתוס = רגש. כבר בתחילת שנות ה-30 החל גוזף בנקס לחקור את התחום והוא בעצם פיתחה חמישה קלפים שבעצם מסבירים את כל הנושא הזה של קריאת מחשבות. לפני כמה שנים, חוקרים מאוניברסיטת תל אביב בודדו את העצבים שמובילים במוח לאזור הכוונה ואת אלה שמובילים לביצוע וממש הוכיחו כי לפני שאדם מבצע בחירה מסוימת, עוברת במוח שלו מחשבה.

 

למעשה, אמן טלפתיה הוא אדם שמסוגל לקרוא מחשבות של אנשים אחרים. מה שמיוחד במופעים מהסוג הזה הוא בעצם הייחודיות שלהם. זה לא מופע סטאנד אפ ולא תיאטרון, זו לא הצגה ולא מופע קסמים, זה מופע שמשלב את כל העולמות וגורם לאנשים להיות פעורי פה, לצחוק, להתרגש ולפעמים זה פשוט כל מה שאנחנו צריכים.

 

קורא מחשבות לאירועים שונים

 

לאילו אירועים מופע כזה יכול להתאים?

 

ובכן, זו יכולה להיות מסיבת גיבוש לעובדים שלכם בחברה שזקוקים לערב אחד כדי לשכוח מהכל ולהשאיר את כל הדברים שקשורים לעבודה בצד. ערב כזה מייצר אינטרקציה בין אנשים וגם באיזה שהוא מקום, גורם להם להכיר טוב יותר.

 

ערב כזה יכול גם להתאים לחגיגות מיוחדות כמו ימי הולדת, מסיבות, הפקות עסקיות כמו השקות או הרמות כוסית, ערבי לקוחות ובקיצור, מדובר במופע בלתי רגיל שפשוט יכול להתאים למגוון של הזדמנויות

 

מה צריך כדי להפיק מופע כזה?

 

קודם כל אתם צריכים מקום. אתם צריכים לדעת כמה אנשים אתם מזמינים והמקום צריך להכיל את כל מה שצריך להפקה כזו כמו כסאות למוזמנים, מערכת תאורה והגברה, סאונד איכותי וכמובן במה. שנית כל אתם צריכים תאריך ושעה והכי חשובאמן!. 

 

רן גפנר הוא אמן חושים וטלפתיה המתמחה בקריאת מחשבות והוא מפיק מופעים מרהיבים בארץ וגם בעולם. עד לא מזמן רן השתתף בתכנית הטלויזיה המוכרת ”PENN & TELLER: FOOL US“  – תכנית הקסמים המובילה בארצות הברית, בה צופים מליוני אנשים בכל שבוע ובעשרות תכניות אירוח, מופעים והרצאות לקוסמים.

 

העיתונות והתקשורת מסקרים אותו תמיד בחיוב ולכן הוא יכול להפוך כל אירוע למשהו אחר לגמרי, יוצא דופן ומעורר חושים. לפרטים ומידע נוסף צרו קשר דרך האתר ונשמח לחזור אליכם ממש בקרוב.

 

רן גפנר, קורא מחשבות לאירועים שונים – 077-997-8777