איך מרגישה הופעה של אמן חושים אונליין ואיך מתאימים אותו לאונליין

מי זה אמן המחשבות רן גפנר? צפו בסרטון:

 

 

מי מכם שגדל בישראל של שנות השמונים, ודאי זוכר היטב את המופעים הטלוויזיונים של אורי גלר. הוא היה מכופף כפיות ועוצר שעונים, קורא מחשבות ומדהים את הקהל – תוך כדי מופע בטלוויזיה. 

אז אמנם היה רק ערוץ אחד וכולם ישבו מול הטלוויזיה כי לא היה משהו אחר, אבל אורי גלר הפך לדבר הכי חם בארץ ובעולם – דווקא בגלל הופעה על המסך מול מיליוני אנשים שלא ראו אותו מופיע על הבמה.

אז איך זה קשור למופע של אמן חושים אונליין והאם מופע טלפתיה אונליין זה כמו הדבר האמיתי?

 

מה זה מופע אונליין של אמן חושים?

שלא כמו ההופעות הטלוויזיוניות של אורי גלר בשנות השמונים, מופע של אמן חושים אונליין מאפשר לכם לעמוד פנים אל פנים מול האמן וליצור איתו קשר אמיתי – בדיגיטל.

יש לכם תקשורת ישירה איתו והוא יכול להזמין אתכם להשתתף במופע, לבצע עליכם קטעים של קריאת מחשבות מרחוק והכל באופן אישי.

הוא בוחר מבין אינספור אפשרויות של קטעי מופע שהוא מבצע על הבמה – את הקטעים המתאימים  ביותר לביצוע במדיה הדיגיטלית, כדי להעצים את החוויה ולתת לקהל שלו שואו שלא נופל באיכות ובהתרגשות שהוא מעורר – לעומת מופע במה פרונטלי.

איך מתאימים אמן חושים למופע אונליין?

כדי ליצור מופע טלפתיה אונליין שיהיה מוצלח ומרגש כמו מופע במה פרונטלי, חשוב ליצור סביבה מתאימה לצילום איכותי, עם ציוד צילום מתאים, סאונד איכותי וחלל שקט ללא הפרעות.

הקהל יכול להתחבר למופע מכל מקום שמתאים לו וכל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט.

ההבדל בין מופע של אמן חושים לבין מופעים אחרים שמתקיימים בזום הוא ההשתתפות של הקהל במופע. 

בגלל האופי האישי של המופע, הקהל נשאר מרותק ומסוקרן לכל אורך המופע ולכן החוויה היא מרגשת ומדהימה גם באונליין.

בנוסף, אלמנט הניסיון במקרה הזה הוא בעל חשיבות רבה. 

אמן חושים שיש לו ניסיון בהופעות טלוויזיוניות ורקורד של מופעי זום רבים, מצליח להעביר מופעי אונליין בקלות רבה יותר, באיכות גבוהה, בלי לאבד כלום מהקסם שמלווה מופעים של אמן חושים.

איך מרגישה הופעה של אמן חושים אונליין ואיך מתאימים אותה לאונליין

 

מתי כדאי להזמין מופע טלפתיה בזום?

הז'אנר הייחודי של מופעי טלפתיה בזום התחיל עם מגפת הקורונה, כאשר אנשים לא יכלו להגיע פיזית להשתתף במופעים מסוגים שונים. 

אבל האפשרות הייחודית לקיים מופע של אמן חושים אונליין נשארה איתנו עד היום כי יש בה לא מעט יתרונות – היא מאפשרת לאנשים להיפגש ולהשתתף בחוויה מיוחדת ביחד – גם אם הם נמצאים רחוק אחד מהשני. 

הוא מאפשר לקיים מופע מרגש וייחודי בלי להטריח את המשתתפים לנסיעה ארוכה עד ללוקיישן של המופע. הוא מאפשר לקיים מופע בעלויות ידידותיות ועוד.

לסיכום, רן גפנר, אמן חושים מנוסה בהופעות זוכות פרסים על מסך הטלוויזיה, על במות וגם בזום – מזמין אתכם ליצור קשר ולתאם את המופע המרגש ביותר שאפשר לראות – על המסך ובכלל. צרו קשר למידע נוסף!