טריקים פסיכולוגיים – האם אפשר ללמוד את זה?

מי זה אמן המחשבות רן גפנר? צפו בסרטון:

 

 

אמן חושים מנוסה ומיומן מסוגל להשתמש במגוון רחב של טריקים פסיכולוגיים, שמאפשרים לו ליצור מראית עין של קריאת מחשבות, הזזת חפצים מכוח המחשבה ומגוון עצום של להטוטים שונים, שלכאורה נראים כמו קסמים או כשפים. אך כמובן שאמן החושים אינו מבצע מעשי כישוף או מעשי קסם, אלא מדובר על אדם מנוסה ומיומן, המכיר מגוון רחב של שיטות פסיכולוגיות שונות, המאפשרות לו לבצע את המופע שלו בצורה המרהיבה והמרגשת ביותר. יש לזכור כי על מנת להפוך לאמן חושים ברמה גבוהה אין זה מספיק לראות מספר סרטונים ביוטיוב, אלא יש צורך בלמידה של שנים, הכוללת ידע עיוני לצד ידע מעשי. אומנם כל אחד יכול ללמוד טריקים פסיכולוגיים שונים, אך לא כל אחד מסוגל להשתמש בהם, במטרה להפיק מופע מרהיב, מרגש ומיוחד.

 

טריקים פסיכולוגיים במופע של אמן חושים

היום ניתן לראות יותר ויותר מופעים של אמני חושים, מאחר וכולם מעוניינים לצפות במופע מפתיע ומיוחד. אמן חושים ברמה גבוהה יוכל להשאיר אתכם עם פה פעור לכל אורך המופע, בזכות ההבנה העמוקה שלו של הטבע האנושי והפסיכולוגיה המאפיינת את הקהל שלו. יש צורך בהיכרות טובה עם שפת גוף ומיקרו הבעות, המאפשרות ללמוד על הלך הרוח של האדם. אמן חושים משתמש בידע הרב ששפת הגוף משדרת לו, על מנת לקבל מידע סמוי, העלול להיראות כמו קריאת מחשבות. זוהי אחת הדרכים של אמן החושים לבצע מופעי טלפתיה ולהפתיע אתכם ביכולות העל- אנושיות שלו. יש לזכור כי מופע מסוג זה יכול להתאים לכל אדם ולכל מטרה, החל ממופע המיועד ליום ההולדת של הילד ועד למופע שמהווה חלק מיום גיבוש של צוות העובדים, מסיבת רווקות וכדומה.

טריקים פסיכולוגיים

 

מה כדאי לדעת לגבי טריקים פסיכולוגיים?

אנשים רבים מתעניינים בעולם הפסיכולוגיה, מאחר ומדובר על אחד התחומים המרתקים ביותר. אך מעבר לעניין הרב ולידע שהפסיכולוגיה מסוגלת לספק לכם לגבי הטבע האנושי, יש לזכור כי באמצעות טריקים פסיכולוגיים שונים, ניתן לעודד אנשים לבצע פעולות מסוימות או לחשוב בכיוון מסוים. הדבר נפוץ במיוחד בעולם השיווק, מאחר וכל הפרסומות משתמשות בטריקים פסיכולוגיים, כדי לעודד אתכם לרכוש מוצר מסוים. טריקים אלו יגרמו לכם להאמין באמת מסוימת, הנשתלת בתת מודע שלכם באמצעות הפרסומת. אמן חושים מקצועי ומיומן יוכל לייצר אפקט דומה במהלך המופע שלו, על מנת "לשתול" מחשבות מסוימות בראש שלכם.

אני רן גפנר ואני אשמח לספק לכם מופע מרהיב ומרגש, הכולל טלפתיה, אומנות חושים ומגוון רחב של קסמים ייחודיים, שלא תראו בשום מקום אחר. אני מחזיק בוותק וניסיון של שנים בתחום, דבר שמאפשר לי לשכלל את היכולות שלי ולספק לכם מופע ברמה הגבוהה ביותר. אני מופיע בארץ ובעולם והשתתפתי באינספור מופעים, הופעות, תוכניות טלוויזיה והופעות לסלבריטאים. אשמח לסייע ולייעץ לכם בנושא, צרו קשר!