מופע קסמים למסיבת רווקים / רווקות

מי זה אמן המחשבות רן גפנר? צפו בסרטון:

 

 

מתכננים מסיבת רווקים או מסיבת רווקות? אם לא חשבתם להזמין דווקא מופע קסמים בתור אטרקציה מרכזית, זה כנראה סימן שאתם לא מכירים ממש טוב את התחום.

בימינו, מופע קסמים למבוגרים הוא הרבה יותר מאשר מופע קסמים במובן המוכר של המילה. 

הוא כולל קטעי מופע מושקעים ומקוריים, עם השתתפות של אורחי האירוע ועוסק בנושאים מטורפים, כמו קריאת מחשבות, שינוי זיכרון, לצד שלל תעתועי חושים ומחשבה.

אז מי אמר מופע קסמים למסיבת רווקים ולא קיבל?


מופע קסמים למסיבת רווקות – להתרגש ולצחוק כל הערב

אמני חושים הם ללא ספק הקוסמים של המילניום השלישי (או של המאה העשרים ואחת). 

במקום לבצע פעלולים של זריזות ידיים, הם מבצעים קטעי מופע המשלבים שימוש ביכולות מתקדמות ומיומנויות מפותחות של השפעה על המחשבה האנושית, קריאת שפת גוף ועוד – כדי לגרום לכן לחוות ולראות דברים שלא האמנתן שקיימים.

אם אתן מתכננות מסיבת רווקות אינטימית, תוכלו להזמין מופע קלוז אפ, שהוא לא מופע במה, אלא מופע שבו אמן החושים מסתובב בין האורחות ומבצע קריאות אישיות שישאירו את כולן נדהמות – מופע קסמים למסיבת רווקות משאיר את כולן בשוק!


אמן חושים למסיבת רווקים – לעבור חוויה מטורפת עם האנשים הכי קרובים

מסיבת רווקים יכולה להיות חוויה שמקרבת ביניכם, מחזקת את הקשר ומאפשרת לכם לגלות אחד על השני דברים שלא ידעתם.

אם אתם מזמינים אמן חושים – מופע קסמים למסיבת רווקים – אתם מקבלים את החוויה הזו בענק:

אמן חושים מבצע קטעים של קריאת מחשבות, שינוי זיכרון והשפעה על המחשבה באמצעות מיומנויות מקצועיות שהוא רכש לאורך שנים של למידה ותרגול.

הוא משתמש בכלים מעולם הפסיכולוגיה והטיפול, כמו גם כלים מעולם תקשורת ההמונים כדי להראות לכם שהאופן בו אתם חושבים הוא לגמרי שונה ממה שידעתם.

תוכלו לגלות דברים מדהימים אחד על השני ועל עצמכם, להיקרע מצחוק וגם ללמוד דבר או שניים על המוח האנושי תוך כדי שאתם עוברים ערב חוויתי ומגבש.

מופע קסמים למסיבת רווקים / רווקות


איך לבחור אטרקציה למסיבת רווקים/רווקות?

כל העניין במסיבת רווקות/רווקים זה לארגן אירוע שמאפשר לכם לצאת מאזור הנוחות ולעבור חוויות שיהפכו את הערב שלכם לבלתי נשכח, המשלב פעילות שוברת קרח.

אמן חושים לאירוע שלכם עוזר לכם לקבל בדיוק את זה – מופע במה או מופע קלוז אפ ששובר את הקרח ואת כל הגבולות, מאפשר לכם לצחוק ולהתרגש, לגלות סודות מעניינים אחד על השני, לקרב ביניכם ולחמם את האווירה.

אתם יכולים לקיים את האירוע כמעט בכל מקום שתבחרו, כי אמן חושים יכול להביא איתו את המופע כמעט לכל מקום שתבקשו ולתת לכם ערב מדהים שלא תשכחו לעולם.

 

מופע קסמים למסיבת רווקות / רווקים

אמן חושים רן גפנר מציע מופעי במה ומופעי קלוז אפ, מופע קסמים למבוגרים למסיבת רווקות או רווקים, ברמה אחרת, עם קטעי מופע שישאירו אתכם ללא מילים.

מוכנים להפוך את הערב שלכם לאירוע מהסרטים? דברו איתנו!