אמן חושים לאירועים

מחפשים אמן חושים לאירועים עסקיים? כמות אדירה של אירועים פרטיים נחגגת בכל שנה בישראל. המשותף לכל האירועים? הרצון להפתיע את האורחים ולארח אותם באירוח חווייתי ובלתי נשכח! לרוב, בעלי האירועים בוחרים באטרקציות מוכרות מענף האירועים, שבסופו של דבר יוצרות מעטפת חביבה לאירוע ותו לא. אם גם אתם חוגגים בקרוב שמחה גדולה ופרטית, מופעי אמן חושים לאירוע פרטי יוכל לקחת את האירוע שלכם הכי גבוה שרק אפשר – כי אין סיבה שמופע אמן חושים לאירועים עסקיים לא יתאים גם לאירוע הפרטי שלכם!

אלו תכונות נחפש אצל אצל אמן חושים לאירוע?

איזה אמן חושים אתם מחפשים? אמן בעל כריזמה וקסם אישי שיוכל להפנט ולמגנט אליו את האורחים שלכם, אמן מנוסה שהופיע וריתק קהל של צופים רבים, ובעיקר אמן שהמוניטין שלו ידוע. כזה הוא בדיוק המנטליסט רן גפנר, שיכול להיות אמן חושים לאירועים פרטיים שלכם! מופע של חושים, טלפתיה ואשליות הינו מופע שאינו תלוי מקום, זמן וגיל – הוא מרגש ומפתיע בכל הזדמנות ואת כל אחד!

שבירת הכוס בחופה היא רק ההתחלה…

אם חשבתם שטקס החופה שלכם הוא שיא האירוע, דעו כי השיא עוד לפניכם! בעוד הקהל שלכם מצפה לרחבת ריקודים שמחה וקצבית, הוא יזכה ליהנות ממופע טלפתיה וחושים בשיא האירוע. המופע מתאים לכל הקהלים והאורחים שבעי רצון ממנו אירוע אחר אירוע. אירוע כמו חתונה הינו אירוע חד פעמי הנחגג פעם בחיים, כך שיש לכם גם פעם אחת בחיים לשלב בו את המופע המתאים ביותר והראוי ביותר!

ההפתעה רק התחילה עם אמן חושים ליום הולדת!

הבעיה הגדולה במסיבות ההפתעה שהן לא תמיד מפתיעות. תמיד יוצא שבעל האירוע אותו מתככנים להפתיע, עולה על כל ההפתעה. התוצאה? שום אפקט הפתעה לא נוכח. אם גם אתם מתככנים מסיבת הפתעה לאדם קרוב אליכם, כדאי שתצאו מנקודת הנחה שהוא מודע להפתעה שמתכננים לו. מה הוא לא ידע? שאתם גם עתידים לשלב באירוע שלו אמן חושים לאירועים פרטיים. מופע על חושי שכזה מתאים ליום הולדת 20, ליום הולדת 50 וגם ליום הולדת 80! אף פעם לא מאוחר להתרגש ולגלוש בין עולמות האשליה והדמיון. אמן חושים ליום הולדת יהפוך את הכל לקסום יותר. 

מעוניינים להזמין אמן חושים לאירוע בר מצווה / בת מצווה? הקליקו כאן!

מופע קלוז אפ: התרגשות היא לא מילה!

רן גפנר, אמן חושים לאירוע פרטי, לא בהכרח יעמוד על במה ויבדר את האורחים שלכם. בשונה ממופע אמן חושים לאירועים עסקיים, כאן תעמוד לבחירתכם האפשרות לשילוב מופע "קלוז אפ" שמשקף בפני האורחים שלכם את הקסם הכי קרוב שרק אפשר. רן יסתובב בשלב קבלת הפנים באירוע, יפגוש את האורחים ויפגיש אותם עם הקסמים השונים פנים אל מול פנים. אם גם אתם רוצים באירוע שלכם חוויה שהיא הכל חוץ מחוויה שגרתית, קיבלתם!

אולי תתעניינו גם:

אמן חושים לאירועים רן גפנר
אמן חושים לאירועים פרטיים