אמן חושים לבר מצווה זה הדבר הבא!

נדמה כי אתם משקיעים לא מעט מחשבה בשאלה איך לחגוג את אירוע בר המצווה של ילדכם.

כיום ניתן ליהנות משפע רב של אטרקציות ומופעים שונים, שכל אחד מהם פוטנציאל לשדרג את אירוע המצווה.

יחד עם זאת, ישנו מופע אחד שבכוחו לרגש ולהפתיע והוא לא דומה לשום דבר אחר!

גם אם אתם חוגגים בבית הפרטי שלכם כמסיבת חצר, וגם אם האירוע נערך במתחם אירועים מפואר – אמן חושים לבר מצווה הוא המתנה הגדולה ביותר שתוכלו להעניק לילדכם ביום המרגש שלו.

מקסמי ילדים למופעי קסמים למבוגרים שישאירו את ילדכם פעורי פה.

אמן חושים ליום הולדת 13 – לא עוד יום הולדת

למרות שכבר יצא לכם לתכנן 12 ימי הולדת לילדכם, דעו כי אמן חושים ליום הולדת 13 יבטיח יום הולדת שלא דומה לימי ההולדת האחרים.

בגיל זה ישנם הילדים הנפגשים בפעם הראשונה עם המסורת היהודית והתרבות העשירה שלה, כאשר גיל זה מסמל את המעבר מהילדות אל עבר החיים הבוגרים המצפים לילד החוגג.

אירוע שכזה אכן מצדיק השקעה גדולה יותר, הכוללת בין היתר מופע של אמן חושים לבר מצווה.

אם גם אתם סקרנים לדעת איך מרגיש התפר שבין מציאות ודמיון, ואם גם אתם רוצים להיות המארחים הטובים ביותר לאורחים שלכם – מופע שכזה הינו הפתרון!

אמן חושים לבר מצווה
אמן חושים לבר מצווה

מופע בידורי המתאים לכל הקהלים וכל הגילאים

כל אדם שמע לפחות פעם אחת על חושים, אשליות או טלפתיה.

האם כל אדם חווה מופע שכזה? לא בטוח! המופע של רן הינו מופע שצריך להיות נוכחים בו על מנת לדעת על מה מדובר: מופעי קסמים יש לא מעט, אך לא מדובר על קוסם לבר מצווה כמו שאתם חושבים.

מופע של אמן חושים לבר מצווה מהסוג הזה, סביר שגם אתם טרם ראיתם. לרן סגנון ייחודי, כריזמה שלא ניתן להתעלם ממנה ויכולת למגנט את הקהל בצורה יוצאת דופן!

מה דעתכם על מופע מרכזי באירוע המצווה שבו יבוצעו קטעים המגלמים בתוכם את עולמות קריאת שפת הגוף, אינטואציות, קריאת מחשבות וחוש שישי? זוהי רק ההתחלה של המופע שמחכה לכם!

נוגעים בקסם הכי קרוב שרק אפשר

אמן חושים לבר מצווה, כאשר הקהל מגלה סקרנות, ניתן להבין כי המופע מצליח וכי אמן החושים עושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

על מנת להזין את הרעב והסקרנות של האורחים, ניתן לשלב באירוע המצווה של ילדכם היקר גם מופע המכונה "קלוז אפ".

במופע שכזה מגיע רן אל שולחנות האורחים, ועוד הרבה קודם לכן בשלב קבלת הפנים: קסמים, אשליות והמון הפתעות יקשטו כל שלב ושלב באירוע שלכם – מה שיכניס קצב דינאמי ומסחרר לאירוע.

אם גם אתם חולמים להעניק לאורחים שלכם חוויה לא שגרתית שתעניק להם טעם מתוק לעוד המון שנים – אמן חושים ליום הולדת 13 הינו המופע שצריך להוביל את אירוע המצווה!