מהו עולם העל חושי ולמה הוא כל כך מהפנט?

מי זה אמן המחשבות רן גפנר? צפו בסרטון:

 

 

על חושי הוא כל דבר שנמצא מעבר לתפיסה החושית של בני האדם. 

למשל חוש השמיעה של כלב יכול לזהות צלילים שהם על חושיים עבור בני אדם. 

יכולת ראייה סונרית של דולפין היא על חושית עבורנו וזה בעצם אומר שיש בעולם הזה המון דברים שאין לנו יכולת לראות, או לשמוע, או להריח, או לחוש אותם באמצעות חוש המישוש וחוש הטעם שלנו.

עולם שלם שהוא על חושי – בלתי מושג עבורנו.

 

עולם העל חושי והמשיכה שלנו אליו

המחשבה שאולי קורים מסביבנו דברים שאנחנו לא מודעים אליהם יכולה להיות קצת מפחידה. אבל עבור רוב האנשים זוהי מחשבה מרתקת, מסתורית ומושכת.

התרחשויות שונות שאינן נתפסות על ידי חמשת החושים שלנו נחשבות על ידי אנשים רבים לדמיוניות ולא אמיתיות, בעוד שאנשים רבים אחרים מאמינים אמונה שלמה בעל טבעי, או בקיומם של אלמנטים שונים בעולם הזה שנמצאים מעבר לתפיסה החושית של בני האדם.

אפשר למנות על האלמנטים הללו את האלוקות שהיא לא מוחשית בשום צורה (לא ניתן לשמוע, או להריח, או לגעת בה או לראות אותה). כך גם לגבי מלאכים, רוחות רפאים ואפילו חייזרים, גם אם יש מי שאומר שהוא ראה, שמע, הרגיש וחווה את החוויות הללו על בשרו.

אז בוודאי – יש משהו מאוד מרתק, מושך ואפילו מהפנט, במחשבה שיש סביבנו ישויות, יצורים, אנרגיות ואלמנטים אחרים – שאנחנו לא יכולים לזהות אותם באמצעות מערכת החושים שלנו.

מהו עולם העל חושי ולמה הוא כל כך מהפנט?

 

למה על חושי נחשב כל כך מושך ומסתורי?

מערכת החושים שלנו היא הדרך היחידה שלנו לתקשר עם העולם, להבין מה קורה בעולם, להגן על עצמנו מפני סכנות, ליצור קשרים וחברויות וגם כדי לשרוד. 

לכן, כל דבר שאינו נתפס על ידי חמשת החושים שלנו – נחשב מסתורי ואפילו מפחיד ומסוכן.

מצד שני, כל אדם שמציג יכולות מיוחדות, שנראות לנו כמו יכולות על חושיות, נתפס בעינינו כמו קוסם, או כמו סוג של גיבור על, שיש לו חוש שישי או יכולת על טבעית, המאפשרת לו להתמודד על העולם העל חושי, כמו שרוב האנשים לא יכולים.

 

האם אמן חושים הוא על חושי?

אמן חושים הוא אדם רגיל לכל דבר. יש לו חמישה חושים בלבד ואין לו יכולת להתחבר לעולם העל חושי או להבין אותו יותר טוב ממישהו אחר.

עם זאת, זהו אדם מאוד מיומן שעבד קשה במשך שנים כדי לחדד את חמשת החושים שלו ולהביא אותם לרמה כל כך גבוהה של שליטה ויכולת, שהוא מסוגל לבצע קטעים של "קריאת מחשבות", "גילוי סודות", "שליטה במחשבות" ולהראות שהעולם העל חושי הוא הרבה יותר ממה שאפשר לדמין.

לסיכום, רן גפנר הוא אמן חושים שמביא את אמנות העל חושי לבמה כמו שלא ראיתם מעולם. מופעים מלאי קסם אמיתי, מבוצעים על ידי אמן זוכה פרסים, מושחז ומרתק, שלוקחים את הקהל להצצה בלתי נשכחת לתוך עולם בלתי מושג.

צרו קשר למידע נוסף!