אוהבים להיות בבית? קבלו מופע אומן חושים בזום!

מי זה אמן המחשבות רן גפנר? צפו בסרטון:

 

 

מתכננים אירוע בקרוב ואתם רוצים משהו מיוחד לתוכנית האירוע שלכם. מופע אינטליגנטי ומבדר שישאיר חותמו על המוזמנים. מופע אומן על חושי לקריאת מחשבות, הוא בדיוק הדבר שאתם מחפשים!

מופע אמן על חושי יכול להיות כחלק מתוכנית הערב או להיות ה- שואו של הערב שיעשה את האירוע שלכם מרתק, שמח ומלא הומור.

 

על חושים וקריאת מחשבות- איך הוא עושה את זה?

באמצעות כשרון רב ובעזרת טכניקות חכמות, אומן על חושי יכול לקרוא את מחשבות מוחם של כל הנוכחים באירוע ולהשאיר אותם בלי מילים, למעט חמש- "איך הוא עושה את זה?!"

אומן על חושי, או מנטליסט, נעזר בטכניקות שונות כמו קריאת שפת גוף וסוגסטיה המאפשרים לו להשפיע על החושים ותת המודע שלכם. בשילוב הסחות דעת, אמצעים ויזואליים משעשעים ומרהיבים, ועוד כמה סודות שרק אומן על חושי יודע (הרי מה הכיף בלגלות לכם הכל? צריך להשאיר קצת מסתורין למופע, לא?), אומן על חושי יוצר אשליה טלפתית על טבעית קסומה. הסקרנות של האורחים באירוע להבין את הבלתי נתפס, רק הופכת את קריאת המחשבות להרבה יותר מעניינת. 

לאומן על חושי מעולה לא מספיקה יכולת קריאת מחשבות, מדהימה ככל שתהיה. נדרש גם כשרון עמידה על במה, הנחיה והופעה מול כל קהל בכל גיל.
אומן על חושי צריך להיות וירטואוז על הבמה, בעל יכולת אלתור לא פחות ממעולה, ולהטוטן המתבל את המופע בחוש הומור ותיאטרליות.

 

אומן על חושי לקריאת מחשבות באירועים

 

לאיזה אירועים וקהל מתאים מופע אומן על חושי?

מופע קריאת מחשבות, מתאים לכל הגילים, מקטן עד גדול. לילדים באירועי בר או בת מצווה, ימי הולדת, מסיבת סוף שנה או סיום תיכון, וגם למבוגרים לאירועים פרטיים ועסקיים כאחד. 

במופע קריאת מחשבות לאירועים, הקהל לוקח חלק פעיל, לכן ישנה חשיבות רבה לאומן על חושי היוצר כימיה טובה עם מנעד רחב של קהלים.
המופע מותאם מראש לסוג הקהל והאירוע ומאתגר בהצלחה רבה גם את הספקנים ביותר.
באירועים בהם כולם מכירים את כולם החוויה אף יותר עצומה. כשנבחר משתתף מהקהל לעלות לבמה, כולם שותפים להתרגשות, האווירה שמחה, מצחיקה ומהנה אלפי מונים.

 

רן גפנר- אמן על חושי שיקרא לכם את המחשבות

אני בעל ניסיון רב שנים ורזומה ארוך כקורא מחשבות: מקום ראשון באליפות אירופה באומנות חושים כנציג ישראל, פרס אמן יוצר של אמ"י, ודורגתי רביעי באליפות העולם בקטגורית מנטליזם.

כמו כן, השתתפתי בתוכניות טלוויזיה מהמוצלחות בארץ ובעולם: "בלתי נראה", "מי יפיל את המאסטר", "Masters of Magic" האיטלקית, ”PENN & TELLER: FOOL US“ האמריקאית ועוד.

יצרתי עבורכם מופע קריאת מחשבות וטלפתיה, מיוחד, שנון ומעורר התפעלות בו אני משלב בייחודיות מוזיקה והרבה הומור.

להזמנת הופעה לאירועים, תחשבו על מספר או פשוט התקשרו 077-9978777