אוהבים להיות בבית? קבלו מופע אומן חושים בזום!

מי זה אמן המחשבות רן גפנר? צפו בסרטון:

 

 

גם אתם כמו אריק איינשטיין? אוהבים להיות בבית. בא לכם לשבור את השגרה אבל אל בא לכם לצאת, לא בא לכם כל ההתעסקות מסביב. למצוא בייביסיטר, לצאת בלחץ, להיתקע בפקקים, לחפש חניה, לפספס את תחילת המופע ולוותר על סיבוב לבר הקרוב כדיי למהר לשחרר את הבייביסיטר.

אז מה עכשיו? שוב תפהקו מול סרט או פרק בסדרה, זה בטח לא לצאת מהשגרה.

אמנם הזום נתן תשובה לצורך שנוצר בתקופת הקורונה, אך אני רואה את יתרונותיו גם לאחר החזרה לשגרה, הרי ישנם כאלה האוהבים להיות בבית, אז למה שהמופע שלי לא יגיע עד אליכם?
תארגנו לכם כוס יין וכיבוד אני כבר מתחיל…

מהו מופע אומן חושים?

אומן חושים אינו עוסק בקסמים. למעשה אומן חושים מכיר את אופן החשיבה שלכם, הקהל, ואיך פועל המח, נוסף על כך הוא בעל כשרון קריאת שפת גוף וזיכרון מצוין. בעזרתם ובעזרת פעולות הנועדו להסיח את דעת הצופים יוצר אומן החושים אשליות מרשימות שגורמות לכם לשאול- "איך הוא עשה את זה?"

מופע אומן חושים בזום- איך זה עובד?

טלפתיה עובדת גם מרחוק? דרך המסך? אני שומע אותכם מהרהרים, ואם קראתי את מחשבותיכם בזמן קריאתכם מאמר זה, אז וודאי שכן!

המופע אינטליגנטי ומתובל בהומור, הותאם במיוחד לזום. קטעי המופע עוברים את המסך, מרתקים את המיינד שלכם, מצליחים להפתיע, ומבטיחים לכם צחוק והנאה גם מרחוק.

אני משדר את המופע שלי בשידור חי מאולפן מקצועי מאובזר במצלמה, תאורה וסאונד איכותיים ודואג לבדוק שהכל עובד כשורה טרם המופע.

אומן חושים המופיע בזום צריך להיות בעל יכולת עמידה מול מצלמה ולקיים קשר עם הקהל דרך המסך, כדיי ליצור מופע סוחף, מהנה ומרתק שישאיר את הקהל פעור פה.

בניגוד למופע מצולם מראש, הזום מאפשר לכם הצופים אינטראקציה עם אומן החושים כאילו אתם שורה ראשונה באמצע, רק ממקום הרבה יותר נח- הבית שלכם…

אוהבים להיות בבית? קבלו מופע אומן חושים בזום!

 

למי מתאים מופע אומן חושים בזום?

מוטב שתשאלו למי לא מתאים מופע אומן חושים בזום?
ערב חברים מהנה להורים עייפים שלא מצליחים להיפגש אף פעם, או ערב חגיגה משפחתית שמאפשרת גם לדודה שולה מעפולה להשתתף ולקחת חלק מבלי להיסחב באוטובוסים למרכז.

יום השתלמות או גיבוש לעובדי החברה, שמאז הקורונה עברו לעבוד במשרה היברידית או מהבית לחלוטין. וגם לילדים. אם הם יכלו ללמוד בזום, ברור שגם להם מתאים מופע אומן חושים בזום, במקום עוד סדנת אוריגמי ליומולדת או לבר/ בת מצווה לחברי הכיתה.
אם נסכם, המופע שלי מתאים לכ-ו-ל-ם. לכל אחד ואחת, בכל גיל. 

משקאות כבר הכנתם, אני רואה, וגם יש מה לנשנש, תתרווחו על הספה והתקשרו כבר עכשיו להזמין מופע אומן חושים בזום- 077-9978777