קוסמים מומלצים למבוגרים

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

הזמנה של קוסם לאירוע עסקי או פרטי זו הזדמנות מצוינת לרתק את קהל האורחים ולהעניק להם חוויה עוצמתית שהם לא מכירים ולהשאיר אותם פעורי פה.


מופע עוצר נשימה 

המבוגרים מגיעים לאירועים שונים שהם די רוטיניים, לכן כאשר מופיע פתאום אמן חושים עם מופע מסקרן, הדבר אהוב מאד על הקהל והוא מופתע מאד לאורכו של כל המופע. המופע יוצר תחושה נעימה מאוד אצל האורחים והם כבר מרגישים הנאה מלאה מהעובדה שמדובר בערב שונה.


מופע קסמים באירועים עסקיים 

ראשם של אנשי עסקים אשר מגיעים לאירועים עסקיים הוא בנושא של האירוע, השקה של מוצרים חדשים, היכרות עם הנהלה חדשה או מפגש קולגות. כשכולם עומדים בכניסה, נהנים מהמינגלינג פתאום מופיע קוסם ואמן חושים שעובר ביניהם ומתחיל לבצע קסמים באמצעות קלפים ולגלות על איזה קלף חשב האורח שעומד לידו, הוא מניע ומעלים חפצים שמונחים על השולחנות ושואל שאלות, כאשר הוא יודע מראש מה תהיה התשובה של משתתף זה. בכל גילוי שהוא הצלחה נשמעות קירות התפעלות ועידוד מהחבורה שמתקבצת סביב האמן. 

המופע הזה הוא נדבך חשוב מאד בהצלחתו של הערב, הוא נכלל בסוג האירועים שמספרים עליו למחרת לכל החברים ולקולגות במשרד ותמיד זוכרים את המופע מבין כל האירועים הרגילים האחרים. לכן למי שמארגן אירועים עסקיים מבין שחשוב להזמין את מסמר הערב ואין טוב מקוסם שמהפנט את הקהל באשליות שהוא מבצע. 

קוסם בעל רזומה עשיר שם לב לדקויות כמו שפת הגוף, הוא מפעיל את האינטואיציה שלו כדי לחוש את קו החשיבה של האדם השני, משתמש בחוש השישי, קורא את המחשבות של האדם שעומד מולו ודואג שהוא יעביר את התשובה שעליה הוא הודיע לקהל מראש.


אירועים פרטיים יוצאי דופן 

כאשר מפיקים חגיגת יום הולדת מיוחדת לאדם יקר, יום נישואין, מסיבה לרגל קבלת הדרגה או כל אירוע משפחתי, מחפשים איך להכניס קצת פלפל לאירוע, כדי שיהיה מעניין. יש כמה אופציות כמו הופעה של זמר, עריכת סדנת קוקטיילים, מופע של אמן חושים ועוד. 

כולם ייהנו מכל האופציות הללו אך כאשר מגיע קוסם שמתעתע בווירטואוזיות את קווי המחשבה של המבוגרים, הסיפוק הוא עצום. כך הוא מפגין את יכולותיו בטלפתיה, סוגסטיה וזיכרון מפתיע של כל מילה וכל שם שנזרק באולם. כאשר המציאות והדמיון מתמזגים בהרמוניה, נוצר מופע קסמים מדהים והאורחים אינם רוצים שהמופע יסתיים. 

הם נהנים מכל דקה, מוחאים כפיים ללא הרף ומנסים לנחש בכל תרגיל מה יהיה השלב הבא, מה הוא יגלה, מה הוא יאמר ואיזה פריט הוא יעלים. מדובר במופע שהוא מצד אחד מפעיל את גלגלי האינטליגנציה ומצד שני גורם לצחוקים אדירים.

אם גם אתם רוצים ליהנות מהשילוב המוצלח שסוחף לקוחות רבים, צרו קשר ונתאם מועד למופע.