הכירו את רן גפנר - מנטליסט ישראלי שיקפיץ לכם כל אירוע

כל אדם אשר חוגג אירוע פרטי לו או לילדיו או לחילופין אירוע עסקי לעובדי החברה שלו, מעוניין שיהיה זה אירוע מוצלח בכל קנה מידה, מסוג האירועים אשר הם חוויה עוצמתית ומדברים עליהם זמן רב לאחר האירוע, כיוון שאי אפשר לשכוח אירוע כה יוצא דופן. 

 

בחירת תוכן לאירוע 

בחירת התוכן, סדר הדברים באירוע או מופע של אמן אורח תלוי באופייה של המסיבה ובסיבה שלה. אם מדובר בבר מצווה או בבת מצווה, חתונה או אירוע עסקי אחת האופציות המובילות היא הגעתו של רן גפנר לאולם אשר ייתן הופעה ייחודית אשר תרתק את כל האורחים לכיסאותיהם וכולם יהיו המומים ונפעמים ממהלך ההופעה.

 

רן גפנר המנטליסט 

רן גפנר הוא מנטליסט בעל שם עולמי אשר מופיע בפני קהל תוך התאמה לגילאים ולחתך האוכלוסייה. הוא מופיע בישראל ובכל העולם ומוכר כאחד המנטליסטים האיכותיים והמבריקים ביותר.

במהלך ההופעה, רן גפנר מבצע מהלכים מתוחכמים אשר כוללים פעולות יזומות מול מתנדב מהקהל. הוא מצליח לקרוא את מחשבותיו בהליך של טלפתיה מובנית, הוא שואל כמה שאלות, המתנדב עונה ובסופו של התהליך הוא מפתיע את הקהל כולו בעובדה שהתשובה היא בדיוק מה שרן חשב והוא מוכיח זאת לקהל.

ההתנהלות על הבמה דקה אחר דקה מפתיעה כל צופה אשר נמצא באולם או בגן האירועים, כולם יושבים מסוקרנים ולא מאמינים למשמע אוזניהם. אך פעם אחר פעם עולים מתנדבים על הבמה עם כל אחד מהם הוא מבצע תרגיל אחר אשר כולל שינוי במחשבותיהם, יצירת אשליות שונות, משחקי קלפים אשר מפילים את כולם לקרשים ושפע של מחוות מרגשות ואותנטיות. 

 

הקהל באירוע של אמן החושים 

הקהל באירוע של אמן חושים, נהנה מאד לאורכו של האירוע, גם כשהוא מסתיים הקהל ממש לא נותן לרן לרדת מהבמה וכולם מעוניינים ליהנות מטריק נוסף ולחוות חוויה נוספת ועוצרת נשימה. 

בכל אירוע, המארח מבין שהוא עשה את הצעד הנכון ביותר כשהזמין את רן גפנר. אף אמן אחר לא מסוגל לתת הופעה מרתקת ויוצאת דופן כמוהו, אף אחד לא יוצא מהאולם במהלך האירוע, כולם עם אוזניים קשובות לכל אות ולכל מילה.

 

התאמת המופעים לאירועים השונים 

המופע של רן גפנר מתאים מאד לאירועים עסקיים אשר בהם המטרה של ההנהלה היא ליצור ושיתופי פעולה בין העובדים שיתחילו באירוע ויימשכו גם במהלך העבודה השוטפת. ההופעה סוחפת את העובדים ונשמעות קריאות התלהבות ומחיאות כפיים מכל עבר. 

רן גפנר מגיע גם למסיבות של רווקות, הוא מדהים את הכלה ואת חברותיה ובנות המשפחה שלה בתיאור מחשבותיהן, דברים אשר קשורים לעבר, להווה וגם לעתיד. הן יושבות פעורות פה ונהנות מכל דקה. 

המופע של רן גפנר הוא האידיאלי למסיבות, אירועים וכל חגיגה תוססת.