אמן חושים ישראלי – מה מייחד אותו?

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

מופע המכונה אמנות החושים הוא בעצם מופע שהמטרה שלו היא לגרום לקהל להשאיר את הפה פעור, לא להאמין, להתפלא, להיות מרותק. זה ממש מסוג הדברים האלה שאנחנו רואים אותם ולא מאמינים שאנחנו באמת רואים אותם. אנשים שמגיעים למופע חושים מעידים על כך שהמופע רק מעורר אצלם עוד יותר את הסקרנות ומרתק אותם.

 

זה מופע שבעצם קשה לתפוס אותו. זה היופי וזו גם הייחודיות שלו. ההישארות עם השאלה הזו, של מה האם זה באמת קורה עכשיו מול העיניים שלי? אמן חושים ישראלי בעצם מתמחה במצבים כמו טלפתיה, קריאה של מחשבות, שתילה של מחשבות, ההזה של חפצים ועוד.

 

הרבה פעמים אנשים לא מצליחים להבדיל בין מופעים של קוסמים לבין אמני חושים אבל זה ממש משהו שונה. אמנן חושים יכול בעצם לעקוף את החושים שלנו ולגרום לנו למצב שבו אנחנו כקהל בעצם לא מאמינים איך זה שאנחנו לא מצליחים לתפוס בחושים שלנו את כל מה שמתרחש על הבמה

 

מה שונה בין מופע קסמים למופע חושים?

 

בשונה ממופע קסמים, מופע חושים הוא מופע של חדשנות עם הרבה מאוד הפתעות. אף אחד לא יפתיע עם שפן מהכובע. הקהל בעצם לא מצליח להבין איך האמן עושה את כל מה שהם רואים שהוא עושה.

 

האמן מצליח בעצם לבלבל את הקהל ואת החושים של האנשים עד שלפעמים אנחנו חושבים שיש לו כוחות על

 

איך אפשר להיות אמן חושים?

 

מדובר בשנים של ניסיון ולימוד. יש כל מיני קורסים ששם לומדים את הדברים האלה אבל אין ספק שזה גם כישרון שהוא מולד

 

אמן חושים ישראלי - מה מייחד אותו?

 

מדוע ללכת לראות מופע חושים?

 

כולנו נמאים בתוך סוג של שגרה שוחקת, אינטנסיבית הכוללת בין השאר עבודה, סידורים, ילדים וכדומה. לצאת למופע חושים זו חוויה בלתי נשכחת שפשוט תגרום לכם לצחוק, להנות ואפילו לגרום לכם להיות בתחושות האלה במשך כמה ימים אחר כך.

 

זה שונה לגמרי ממופע סטאנד אפ, אחר ממופע מוזיקלי וזה יכול להיות בילוי נפלא לכם, למשפחה שלכם, בילוי עם חברים או כל רעיון אחר שעולה לכם

מחפשים להרים מופע ייחודי ויוצא דופן? רוצים להפיק ערב גיבוש שאף אחד לא ישכח? זוכרים את הלקוחות שלכם ורוצים להפיק ערב לקוחות? רן גפנר הוא אמן חושים וטלפתיה מהמוכרים ביישראל וגם מהידועים בעולם.

 

רן מתמחה בקריאת מחשבות והוא ידוע בתור מפיק מופעים מופלאים ויוצאי דופן. אז אם אתם מחפשים להפיק אירוע חד פעמי ובאמת שונה ממה שכולנו מכירים והיינו רן הופיע באינספור מופעי טלפתיה בכל העולם וגם בארץ והוא ללא ספק הדמות המתאימה ביותר להפיק כזה אירוע.

 

אז כל שנותר לכם הוא פשוט להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם ממש בקרוב.

 

רן גפנר, 077-997-8777