הופעה מדהימה ומקורית

מקס מייבן, המאסטר

מופע הבמה של רן נקרא ”מעבר לדמיון“ ואכן רן, במהלך ההופעה, לוקח את הקהל אל הגבול המטושטש שבין המציאות לדמיון, במופע טלפתיה וקסמים הייחודי רק לו ולסגנונו. במופע, שמתאים במיוחד לאירועי חברה, אירועים פרטיים, חוגי בית וכנסים עסקיים, רן משתף את כל הקהל ומדגים כיצד ניתן באמצעות יכולות פסיכולוגיות כמו קריאת שפת גוף, סוגסטיות, אינטואיצה וזיכרון פנומנלי, ליצור אשליה של קריאת מחשבות ושל חוש שישי.
ההופעה מועברת בצורה מבדרת, עם המון הומור ואינטליגנציה האופיינים לרן בתור אמן חושים לאירועים מסוגים שונים.
הזמינו עוד היום את מופע הטלפתיה של רן לאירוע החשוב שלכם ומובטחת לכם ולאורחיכם חוויה שעוד ידברו עליה רבות.

אם אתם מחפשים ערך מוסף לארוע שלכם, מופע הקלוז אפ של רן הוא הפתרון האידיאלי עבורכם.
רן יסתובב במהלך האירוע, אם זה בקבלת פנים ובין השולחנות ויפתיע את אורחיכם בקסמים שיקרו ממש בידיים שלהם! רן ייצור דברים לא שיגרתיים ומדהימים, מחפצים שיגרתיים, ייקרא את מחשבות אורחיכם ואפילו ילמד אותם דבר אחד או שניים ככה שיצאו עם חוויה לא שגרתית שיוכלו לקחת איתם לכל החיים.
מופע הקלוז אפ הוא אטרקציה שתופסת תאוצה בשנים האחרונות ויוצר תהודה בשל היותו מופע כיפי, זורם, מצחיק, מדהים ומשדרג כל אירוע.

החברה שלכם משיקה מוצר חדש? שירות חדש? רן גפנר הוא הפתרון המדהים עבורכם ועבור החברה שלכם. בדוכן שלכם, בתערוכה או בכנס העסקי, רן ידהים את העוברים והשבים וידאג למשוך לדוכן שלכם את מירב האנשים בכנס וליצור סביבו התקהלות של לקוחות פוטנציאלים. הקטעים שאותם יציג, יטמיעו בפני הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, מסרים שקשורים למוצר או השירות שאתם מעוניינים לשווק, כל זאת לאחר מחשבה עמוקה ומחקר מעמיק על חברתכם ומוצריכם בכדי "לתפור" את המופע במיוחד בשבילכם. לרן נסיון רב בשיווק והשפעה ובכך ייצור לחברתכם לידים רבים.