אמן חושים בזום

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

מגפת הקורונה שמטה את הקרקע מתחת לרגליהם של רוב האנשים בימינו.

הניסיונות הנואשים לג'נגל בין עבודה לטיפול בילדים, המחסור בקשר אנושי, ביטול הרוב המוחלט של תחומי התרבות והבידור, האבטלה והלחץ הנפשי מהמגפה עצמה – כל אלה יצרו מציאות חדשה שאנחנו עדיין מנסים להסתגל אליה.

כחלק מניסיונות הסתגלות אלה, גם תעשיית הבידור עורכת שינויים בהתאם, וכך נולד לו הקונספט של מופע אמן חושים בזום או אמן חושים אונליין.

מופע של אמן חושים בזום – איך זה עובד בעצם?

עם כל הכבוד למנטליסטים שיודעים לקרוא לאנשים את המחשבות ולחזות מבעוד מועד באילו קלפים הם יבחרו, אפילו המנטליסטים המיומנים ביותר וכן גם לא אמן חושים, לא הצליחו לנבא את המגפה שתפסה את כולנו בהפתעה.

אז נכון שמופעי טלפתיה, קסמים ואמנות חושים נועדו להתקיים מול קהל חי, ואין ספק שאין שום תחליף אמיתי למופע חי, אבל במציאות החדשה שבה כולנו חיים בימינו זה פשוט כבר לא בגדר אפשרות. לפחות לבינתיים.

להזמין מופע של אמן חושים בזום זה בהחלט אפשרי!

מכנסים את כל החברים וקרובי המשפחה, או את כל העובדים (אם מדובר אירוע במסגרת העבודה), מזמינים אותם לשיחת זום משותפת ומחכים לרגע המיוחל שבו אמן חושים!

יתפוס פיקוד על השיחה ועל הבידור שלכם בזמן הקרוב.

אמן חושים בזום

למה דווקא עכשיו כדאי להזמין מופע של אמן חושים אונליין?

  • אמן חושים במופע עד הבית – כאשר אתם מזמינים מופע של אמן חושים בזום, אתם למעשה זוכים בהזדמנות פז לראות הופעת בידור במסגרת הנוחות והחמימות של ביתכם. פירוש הדבר שאתם לא צריכים להתכונן בצורה מיוחדת, אינכם צריכים לנסוע בפקקים או לחפש חנייה, אתם אפילו לא צריכים לנקות את הבית. כל מה שאתם צריכים על מנת ליהנות ממופע של אמן חושים אונליין זה מצב רוח טוב, מחשב וחיבור לאינטרנט.
  • כדי להחיות את התרבות – תחום התרבות והאמנות בארץ הוא בין התחומים שנפגעו בצורה הכי משמעותית בתקופת הקורונה. התקנות והסגרים אוסרים על התקהלויות למטרות שאינן חיוניות, מה שאומר שתעשיית הבידור למעשה משותקת. אבל דווקא בתקופה כזאת של עומס נפשי ולחץ, האם יש משהו חיוני יותר מאשר לשכוח קצת מהצרות ולהרשות לעצמנו ליהנות ממופע בידור מקורי וייחודי? וכמובן על הדרך לתמוך באמנים ובבדרנים שעוברים תקופה לא קלה בעצמם. אמן חושים מקוון יאפשר אתנחתא תרבותית ומהנה גם בתקופה זו.
  • הזדמנות להתכנס יחדיו – תקופת הקורונה הביאה לניתוק של קשרים אנושיים רבים. בין אם מדובר על חברים קרובים, ובין אם מדובר על קרובי משפחה, הסגרים מנעו מאנשים הזדמנויות לשמור על קשרים משפחתיים ועל חיי החברה שלהם. מופע של אמן חושים אונליין זאת הזדמנות מצוינת לכנס יחדיו את כל החברים, בני המשפחה ושאר המכרים שלא יצא לכם לראות מזה זמן רב וליהנות יחד איתם מפרק זמן מבורך שבו תוכלו לשכוח מעט מהצרות והלחץ, מהמגפה ומהתקנות, ופשוט להרשות לעצמכם להשתחרר וליהנות ביחד עם האנשים שאתם אוהבים.

אולי יעניין אתכם גם: