אני משוכנע כי יצא לכם לראות בעבר – ביוטיוב או בטלוויזיה, מופעי טלפתיה של אמני חושים מהארץ ומהעולם. ובכל זאת, ישנה שאלה שחוזרת על עצמה שוב ושוב: "מה באמת קורה במופעי טלפתיה?". השאלה הזו כמובן אינה מפתיעה אותי, שכן הקהל מתקשה לתפוש איך אמן שפוגש לראשונה אדם, מצליח לקרוא אותו כאילו שהיה ספר פתוח. 

 

על פי ההגדרה המילונית היבשה, טלפתיה היא היכולת להבחין במחשבות, רגשות ותחושות ללא גירוי חושי. בעוד ישנם אלו שההגדרה הזו מספקת אותם ומצליחה לגרום להבין מה קורה במופעי הטלפתיה, ישנם אלו שמתעקשים להעמיק ולהבין: "איך אמן טלפתיה מצליח לקרוא את מחשבותיי?". 

 

מופעי הטלפתיה – מה באמת קורה בהם?

 

אנסה להשיב על השאלה באמצעות שתי תשובות: האחת תתמקד ב"איך" זה עובד, ואילו השנייה תעמיק בסוגי המופעים השונים ואיך הם עובדים. אני משער כי אתם בעיקר כמהים לדעת איך עובדים מופעי הטלפתיה, ואיך יתכן שהאמן שנפגש אתכם לראשונה על הבמה, מצליח לקרוא אתכם. והנה התשובה: בעת שאני מבקש לקרוא את מחשבותיו של אדם, איני "נכנס" אל תוך ראשו ומפעיל עליו קסם. קריאת מחשבותיו מתבצעת הודות ליכולת שלי לחלץ רמזים מתוך התקשורת הטבעית הנוצרת בינינו, ליישם עקרונות פסיכולוגים שונים ולקרוא את שפת גופו. 

 

על הקסם וההתפעמות המלווים את מופע הטלפתיה, אוכל אמנם לתאר לכם במילים. עם זאת, אין באמת תחליף לחוויה האמיתית! ולכן, בכדי לדעת מה באמת קורה במופע הטלפתיה, אתם צריכים להיות נוכחים בו…

 

חוויה אחת, שלושה מופעים – סוגים של הופעות טלפתיה

 

כעת, כשאתם מבינים קצת יותר מה קורה במופעי הטלפתיה ו"איך זה עובד", אני שמח לשתף אתכם ב-3 סוגים שונים של מופעי טלפתיה שעשויים לעניין אתכם:

 

  • מופע הבמה – זהו המופע הקלאסי הנשען על מודל של אמן מול קהל צופים. מופע בסגנון זה מתאים לאירועים פרטיים ועסקיים כדוגמת בר ובת מצווה, ימי הולדת, כנסים ותערוכות, ימי גיבוש, השקות מוצרים וכיוצא בזה.
  • מופע קלוז אפ – אז מי אמר שאמן הטלפתיה בהכרח עומד על במה? במופע זה אני זונח את הבמה לטובת "התערבבות" עם הקהל, והעברת המופע כשאני עטוף באורחים.  
  • מופע טלפתיה בזום – בשגרה בה אומרים/שומעים לפחות פעם ביום את המילה "קורונה", אי אפשר שלא לדבר על מופעי הזום. את קסמה המרגש והחווייתי של הטלפתיה ניתן להעביר גם אונליין, ומסיבה זו אני מציע מופע ZOOM. 

 

ומה המופע עליו אני ממליץ? לתפישתי, אין מופע טלפתיה מומלץ יותר מאחר, אלא שיש את המופע שמתאים באופן אישי לכם. בהתאם לסוג האירוע, הקהל בו ומספר האורחים, אוכל להמליץ לכם על האירוע המושלם בעבורכם! אז על מה אתם חושבים ברגע זה? על הזמנת מופע לאירוע הקרוב שאתם חוגגים! לפרטים נוספים והזמנת מופע טלפתיה, התקשרו כעת – 077-997-8777