אמנות חושים, קסמים וטריקים

אמנות חושים, קסמים וטריקים הם תחומים שמרתקים כל אדם כיוון שהם קשורים לתחום הלא נודע והלא צפוי.

אמן חושים בעל קסם אישי הוא רעיון נפלא למופע סוחף של אמן היודע לסקרן מאד את הקהל, כולם יושבים מרותקים וממתינים לפעולות השונות שהוא מבצע שיובילו לבטח לסוף מפתיע של אמנות חושים.

ההופעות הללו מתאימים כמעט לכל שכבת גיל ולכן קיימים שפע של מופעים בחגיגות בר מצווה ובת מצווה, באירועים עסקיים ובאירועים משפחתיים. הצלחתם של המופעים הללו מכתירה את ההופעות הללו כמסמר הערב, קסם של מופע והנאה מושלמת מתחילת המופע ועד סופו.

אמנות חושים, קסמים וטריקים

מופע אמנות חושים באירוע עסקי

אמן חושים המגיע לאירוע עסקי בהזמנת הנהלת החברה, שובר את הקרח בין הנאומים שחלקם משעממים, לבין המגוון הקולינרי שיוגש בהמשך הערב.

המופע שלו מרתק את הקהל מתחילתו ועד סופו כיוון שבכל רגע קורה בו משהו מפתיע המותיר את הקהל בהלם. המוזמנים נחשפים לעולם הסוחף של אמני החושים המסוגלים לבצע פעולות מהירות ביותר, תוך שימוש באינטליגנציה גבוהה במיוחד.

אורח אקראי שעולה לבמה, נשאל כמה שאלות הנראות פשוטות ובנאליות אך בהמשך שולף אמן החושים ממקום כלשהו פיסת נייר או קלף שמתאים בדיוק למידע שאמר האורח. החפיפה המושלמת הזו גוררת מחיאות כפיים רבות והמנטליסט, לא יכול לרדת מהבמה כיוון שהאורחים נשבו בקסמיו והם ישמחו ליהנות מפעלולים נוספים בהמשך הערב.

במהלך מופע הטלפתיה, משתמש אמן החושים באמנות קריאת המחשבות, טלקינזיס ושיטות מתקדמות נוספות.  הוא משפיע על המחשבה של מי שעומד על הבמה או נמצא בקהל ועקב כך התשובות במקרים רבים הן תואמות במאה אחוז.

קסמים וטריקים מבוססים על זריזות ידיים היוצרת אשליה ותוצאה מפתיעה. ההצלחה הכוללת החבאת חפצים מסוימים, גילוי פריטים אחרים וחזרה בסוף המעגל לחפץ הראשון, הסבב הזה מדהים תמיד את הנוכחים ומוביל לפרץ עצום של שמחה ומחיאות כפיים.

אמנות חושים, קסמים וטריקים

מופעים באירועים משפחתיים

אירועים משפחתיים כמו ימי הולדת לגיל 40, 50 או כל גיל אחר הם אירוע היוצר מפגש חברתי של בני המשפחה שבמקרים רבים לא ראו זה את זה במשך תקופה ארוכה. החיבור המשפחתי יוצר ריכוזים של שולחנות שבהם יושבים האורחים, משוחחים ומעבירים חוויות.

אמן החושים מסתובב בין המוזמנים ובלי שישימו לב הוא כבר מבצע קלוז אפ לקבוצת אורחים ומרתק אותם במיצג קלפים מפתיע, בטלפתיה שבה הוא קורא את מחשבותיהם או במשחקי אשליות. בכל המקרים הקהל די נדהם והאמן כבר עובר לשולחן הבא כדי לסחוף גם את בני המשפחה האחרים.

הגימיק המקסים הקורה בין השולחנות יוצר אווירה נפלאה של שמחה וצחוק בקרב כל המוזמנים וכך הם נכנסים לאווירה הנהדרת של האירוע המרגש.

אמנות חושים, קסמים וטריקים

בר מצווה ובת מצווה

הצעירים שבחבורה המגיעים לאירועים של חבריהם לכיתה, נהנים מאד מהמוסיקה, הריקודים והמשחקים המוצעים להם. אך ברגע שעולה על הבמה אמן חושים, הם מרותקים ומנסים לעקוב אחר כל מה שקורה על הבמה, לחשוב לבד מה יהיה הצעד הבא ולנסות לגלות את תחבולותיו.

האשליות והטריקים מפתיעים אותם בכל פעם מחדש, הגילויים הנסתרים על מה חושב מי מהקהל יוצרים אווירת מסתורין ושמחה עצומה עם כל פאנץ'.

קיימת סבירות שאחרי מופע זה, כמה מהנערים והנערות יחליטו שהם רוצים לעסוק בתחביב זה, דבר שיצריך מהם לימודים לא פשוטים והרבה מאד שעות אימון.

להצלחה של כל אירוע, מומלץ לשכור אמן כריזמטי וייצוגי ברמה גבוהה בעל כישרון מולד, שמבצע מופע נפלא לקהל הרח. זאת תוך שילוב כמה טכניקות מובילות כמו טלפתיה, כיוון מחשבות, קסמים, טריקים ושפע פעילויות מרתקות הנראות על טבעיות, שבהן משולבים אפקטים ואלמנטים רבים שלכל אחד מהם יש תפקיד בעשייה הכללית.

מידע נוסף לקריאה:

מהי אמנות חושים?

אמן חושים לבר מצווה