אמן חושים לאילו אירועים מתאים?

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

אמן חושים לאילו אירועים מתאים? אם אתם מארגנים אירוע חברה, יום הולדת, בר או בת מצווה ועוד ורוצים שהאירוע שלכם יהיה הכי מוצלח, אנו ממליצים לכם להיות מיוחדים ולהזמין לאירוע אמן חושים אשר יקפיץ להם את הערב ויהפוך אותו למדהים ומיוחד במינו.

 

אמן חושים הפך כבר מזמן לחלק מרתק בכל ערב עם שורה של להטוטי מחשבה וטלפתיה אשר משאירים את כולם המומים ומופתעים.

 

לאמני חושים מייחסים קיומו של חוש ששי, אשר מאפשר להם לראות מעבר לעיניים, לראות דברים שאף אחד אחר לא יכול לראות. זהו שילוב של כישרון ושל מתת אל ולא לכל אחד יש זאת.

 

מופעי טלפתיה היו מאז ומעולם – אומנות על חושית

אם תחקרו את ההיסטוריה של המופעים הנודדים, תגלו כי אמני טלפתיה היו מאז ומעולם השחקנים הראשיים בכל מופע רחוב. להבדיל מקוסמים, הם לא משתמשים בטריקים של קוסמים אלא בחוש המפותח שלהם כדי לגלות דברים וזה מדהים עד כמה רחוק הם יכולים להגיע.

 

אם אתם שואלים את עצמכם אמן חושים לאילו אירועים מתאים, תגלו שהוא מתאים לאירועים פרטיים וקבוצתיים, לצעירים ולמבוגרים. אין מישהו שלא יתפעל מזה שהוא חשב על מספר של קלף ואמן החושים הצליח בשנייה לגלות מהו.

 

זה הייחוד של כל אמן חושים – כח המחשבה שלו והיכולת שלו להפתיע ולגלות דברים המשאירים בדרך כלל את הקהל שלו המום ומופתע. 

אמן חושים - לאיזה אירוע הוא מתאים

אמן חושים לאילו אירועים מתאים? לכולם!

אמן חושים עוסק בעצם ביכולת של קריאת מחשבות. הוא מצליח להתרכז בדבר מה ולחשוף להפתעת הקהל שלו ציור, מספר או קלף שמישהו בחר. הוא גם יכול לדעת לעתים מה יש בכיסו של אדם, או להפתיע במידע שאיש לא מסר לו.

 

ההפתעה והגילוי הם אלה שהופכים כל מופע של אמן חושים לאירוע מרתק וקסום. יש בו תמיד משהו מן המסתורין המכושף, זה שאין לבני אדם נטולי חוש ששי. בני אדם רגילים שמוקסמים ומופתעים כל פעם מחדש ממופע של אמן חושים. 

 

אז אם אתם שואלים אמן חושים לאילו אירועים מתאים? התשובה היא שאין מישהו שלא אוהב לצפות באמן חושים שיודע נפלאות. 

 

טלפתיה זו אומנות 

אמן חושים נחשב לאמן בעצם זה שהוא מסוגל לחשוף ולגלות דברים אצל בני אדם, ובהחלט מדובר על כישרון שלא כל אחד ניחן בו. מי שכן מתהדר בו גם יודע כיצד לפתח אותו. 

 

יש כל מיני שיטות ומהלכים שכל אמן חושים מפתח בעצמו, זאת כדי להרים מופע טלפתיה מיוחד ושונה משל אמני חושים אחרים. 

 

אם אתם מארגנים אירוע ורוצים ליצור בו אטרקציה, אין ספק כי התשובה לשאלה אמן חושים לאילו מופעים מתאים תוביל אתכם למסקנה שזהו בעצם מופע המשלב גם הפתעה, גם אירוע מגבש וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין אמן חושים לאירוע שלכם.

 

רן גפנר, 077-997-8777