לצאת מן הקופסה: חגיגת יום הולדת שוברת שגרה

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

מחפשים אחר מתנה מיוחדת במטרה להפתיע את היקרים לכם? באמצעות מופע אמן חושים ליום הולדת תצליחו לגנוב את ההצגה באירוע סוחף ויצירתי

 

חגיגת יום הולדת היא ללא ספק אחד המאורעות המכוננים בחייו של אדם המהווה סיבה למסיבה. 

 

כאשר אנו רוצים לחגוג לאנשים היקרים לנו מכל, בין אם מדובר בבני משפחה, חברים, קולגות לעבודה או מכרים אחרים, אנו שואפים להפיק אירוע איכותי שיותיר זיכרונות בין קהל האורחים גם ביום שאחרי. 

 

במרוצת השנים אנו מגלים אפוא כי ארגון יום הולדת הינו בגדר משימה מורכבת שעשויה לגזול מאיתנו לא מעט אנרגיות וכסף, לרבות ניסיון נואש למצוא את הפעילות או האטרקציה המושלמת. 

 

אז הרשו לנו להציע לכם אפשרות לחגיגה שוברת שגרה, כזו שתצליח לרתק את האורחים שלכם במופע אותו סביר להניח שלא ישכחו למשך זמן רב. 

 

מבולבלים? אנחנו מתכוונים כמובן למופע אמן חושים ליום הולדת, אטרקציה בעלת ערך מוסף שהינה התוספת המושלמת לחגיגה שלכם – חוויה מטריפה שצפויה להפוך את יום ההולדת לאירוע יוצא דופן אליו לא ניתן יהיה להישאר אדישים.

 

לצאת מן הקופסה: חגיגת יום הולדת שוברת שגרה

מופע אמן חושים ליום הולדת – מה זה אומר?

תשכחו מכל מה ששמעתם או הכרתם עד היום, שכן ככל שמדובר במופע אמן חושים ליום הולדת, הרי שרב הנסתר על הגלוי. המופע צפוי להותיר אתכם מרותקים לבמה בזכות שורה של תעתועי מוח ומחשבה, תרגילי אשליות, הזזת חפצים, זריזות ידיים ועוד שלל הפתעות שיגרמו לכם להישאר פעורי פה.

 

תהיה זו עבורכם הזדמנות מיוחדת להיווכח מקרוב גם בטכניקות שונות על טהרת התת מודע והטלפתיה שיש בידיהם בכדי לקרוא הלכה למעשה את המחשבות שלכם, דרך תאריכים, שמות, קלפים והיד עוד נטויה.

 

יצוין כי אמן החושים נוטה לרוב במהלך ההופעות גם לשתף את הקהל תוך יצירת אינטראקציה חיובית על בסיס הומור ואווירה משעשעת, הכל בניסיון לייצר חגיגת יום הולדת מיוחדת עם טוויסט. 

 

מופע אמן חושים ליום הולדת – לבחור נכון

חשוב לבצע מספר צעדים מקדימים לשם בחירת אמן חושים איכותי ככל הניתן, כך שחלילה לא תתאכזבו ביום האירוע. אל תתביישו לבקש הוכחות שיעידו על ניסיונו בתחום (המלצות מלקוחות מרוצים, קטעי וידאו של מופעים ברשת או אפילו לקיים שיחת טלפון מעמיקה עמו).

 

הבהירו לאמן החושים כבר בשיחה הראשונה, את מהות האירוע שאתם מתכננים ומיהו הקהל היעד המיועד. יתכן כי מדובר בקהל ממגזר או אוכלוסייה מסוימת אשר נדרשת התאמה של מופע "למידותיה". נסו להבין מראש האם יש פעלולים או טכניקות מסוימות שעשויות שלא להתאים לאופי האירוע, כך שלא תופתעו לרעה חלילה בזמן אמת.

 

אז אם חשקה נפשכם לצאת קצת מן הקופסה ולפנק את היקרים לכם במופע סוחף ויצירתי? אמן חושים הוא ללא ספק הפתרון המושלם שעשוי להרים את האירוע שלכם בכמה דרגות מעלה.

רן גפנר, 077-997-8777