אמן חושים ליום הולדת

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

מי לא היה רוצה להבטיח לילד שלו אירוע יום הולדת מוצלח ומהנה? הורים רבים מוכנים להשקיע במפעילים, קוסמים, מתנפחים וכדומה, על מנת להבטיח כי החגיגות יהיו מרגשות ומלהיבות ככל הניתן. אך עם הזמן, רוב ימי ההולדת נראים אותו הדבר. לכן אם אתם מעוניינים להפוך את האירוע של הילד שלכם לאירוע שונה וייחודי, כדאי לכם להכיר את האופציה של אמן חושים ליום הולדת. מדובר על מופע ייחודי ומפתיע, שיגרום לכל הילדים להיות מרוכזים ולא להסיט את המבט מהבמה. המופע מותאם כמובן לגיל של הילדים וליכולות ההבנה שלהם, במטרה להבטיח לכם אירוע מושלם ומופע ברמה הגבוהה ביותר.

 

אני רן גפנר, אמן חושים מנוסה ומקצועי, המספק שירותי אמן חושים ליום הולדת. אשמח להפוך את חגיגות יום ההולדת לאירוע מיוחד, מרגש ובלתי נשכח. אני מחזיק בשנים של ניסיון בהעברת מופעי טלפתיה בארץ ובעולם, לצד הופעות בתוכניות טלוויזיה ואף ייצוג ישראל באליפות אירופה באומנות חושים.

 

אמן חושים ליום הולדת – המתנה המושלמת לכל ילד

ילדים אוהבים לחיות על הגבול בין המציאות לדמיון, הם חוקרים את העולם ומנסים להבין את הפער בין המודע ללא מודע ובין הטבעי לעל טבעי. מופע הכולל הזזת חפצים בכוח המחשבה, קריאת מחשבות ומגוון רחב של הפעלות יצירתיות ומהנות נוספות, יהפוך את יום ההולדת של הילד שלכם לחגיגה בלתי נשכחת. מדובר על אטרקציה מיוחדת במינה, שאינה דומה לשום אטרקציה אחרת. אף ילד לא יפספס מופע של אמן חושים, שיציג לפניו את היכולת להשתמש בכוח הטלפתיה כדי לקרוא מחשבות, להעביר חפצים במרחב ולהפתיע אותו במגוון רחב של יכולות שונות, הנראות על טבעיות לחלוטין. מדובר על מופע יוצא דופן, שילהיב את הילדים ואת המבוגרים כאחד.

אמן חושים ליום הולדת

הייחודיות של אמן חושים ליום הולדת

אמן חושים יהפוך את יום ההולדת של ילדכם לאירוע, שלא ניתן להישאר אדישים אליו. המופע ייחודי ומותאם לגיל של הילד והאורחים, על מנת להבטיח תוכן הולם ומתאים ליכולות ההבנה של הילד. המופע מפתיע ומעורר מחשבה, הוא ישאיר אתכם מרותקים לכיסא, ללא שום יכולת להסיט את המבט מהבמה. המופע כולל תעתועי מוח ומחשבה שונים, לצד תרגילי אשליות וזריזות ידיים. אמן החושים יפתיע אתכם עם טכניקות שונות מעולם התת מודע, לצד היכולת לקרוא תאריכים, שמות, קלפים וכדומה. המופע כולל אינטראקציה עם הקהל, דבר שיאפשר לילד יום ההולדת וחבריו לקחת חלק פעיל באטרקציה.

 

אני רן גפנר, אמן חושים מנוסה ומקצועי, המתמחה במופעים ייחודיים לימי הולדת. המופע שלי מותאם לכל גיל ומאפשר לכם להפיק אירוע יום הולדת מושקע ויוצא דופן עבור הילד שלכם, או עבור בן/ בת הזוג, חברה טובה, אימא, סבא וכדומה. אשמח להפוך את חגיגות יום ההולדת לאירוע מיוחד ובלתי נשכח. להזמנות ולקבלת מידע נוסף, צרו קשר.