אמן חושים לערב חברה – לערב מלא עניין והנאה

המשימה לארגן ערב חברה עשויה להיות מורכבת, גם עבור עסקים רבים שכבר הפיקו לא מעט אירועי חברה. הסיבה לקושי היא שלא פשוט להפיק ערב חברה מעניין – ערב שלא יהיה עוד ערב חברה שגרתי שרוב העובדים כבר חוו בעבר.

מה לעשות? אחרי מספר מסיבות שכוללות קייטרינג בינוני, מוזיקה וקצת ריקודים ובסיום הרמת כוסית, לעובדי החברה קצת נמאס.

עוד טעות שנעשית לפעמים  על ידי מארגנים של אירועי חברה היא להזמין הופעת מוזיקה או סדנה שאינן מתאימות לעובדים, במצב זה חלק מהעובדים בכלל לא מגיעים לאירוע.

כשהעובדים מרוצים – גם בעל העסק והלקוחות מרוצים

ערב חברה ייחודי, מעניין, מצחיק ומלא אנרגיות חיוביות, יכול לתרום רבות לבעל העסק, שכן מחקרים מראים שעובדים מרוצים עובדים בצורה טובה יותר, משום שהם מרגישים מחויבים יותר למקום עבודתם.

מעבר לכך, תמיד נעים להיכנס אל המשרד ולראות עובדים מחייכים במקום עובדים עצבניים ואפילו מדוכאים.

כשהמנהל של החברה משקיע בעובדים, הוא עשוי להתקרב אליהם ולהכיר בהם צדדים נוספים, כך שאירועים אלו יכולים לתרום גם לתחושה של בעל העסק.

 אירוע חברה מושקע וייחודי יגרום לעובדים להתלהב ולהישאר במקום עד שהערב מסתיים, בלי להביט בשעון בכל רגע ורק לייחל לסיומו של האירוע.

אירוע חברה מעניין שידהים את כל העובדים

אירוע חברה מעניין במיוחד יוכל לכלול הזמנה של אמן חושים. אירוע כזה ישבור את השגרה, יפתיע את העובדים וירתק אותם לכיסאותיהם.

אמן טלפתיה מקצועי ידע כיצד להתאים את התכנים בהם תעסוק ההופעה למאפיינים של הקהל, ועל ידי הפעלת החושים הוא יוכל לבצע שלל פעולות שישאירו את היושבים בקהל ואף את המשתתפים המומים.

אמן חושים יבין היטב את נפשו של האדם ויבסס את המופע על מגוון טכניקות שמגיעות מתחום הפסיכולוגיה, שפת הגוף, דמיון מודרך וסוגסטיות. אמן חושים לאירוע יוכל גם לדלות מידע מקצב הנשימה של המשתתפים ומטון הדיבור שלהם.

באמצעות הטכניקות הרבות יוכל אמן החושים לדעת למשל על איזה צבע המשתתף חושב, איזה שיר מתנגן לו בראש ואף לגרום למשתתף להתחיל לרקוד. אלו הן רק חלק מהפעולות שאמן חושים מקצועי יכול לבצע במהלך ההופעה.

לאירוע מהפנט – רן גפנר – אמן החושים שלכם

במידה שאתם רוצים להפיק אירוע שיהפנט את הקהל, אתם מוזמנים לפנות אליי – אמן החושים רן גפנר. במהלך שנות פעילותי כאמן חושים, הופעתי במגוון מקומות בארץ וברחבי העולם, השתתפתי בתוכניות טלוויזיה ויצרתי מופעים מדליקים שמשלבים בין האהבות הגדולות שלי – אמנות חושים ומוזיקה.

במידה שתזמינו אותי לאירוע החברה שלכם, תוכלו להתחיל להתכונן לערב מרתק שיסחוף את המוזמנים – יפתיע את כולם, ירגש אותם ויגרום להם לדבר על האירוע במשך שבועות וחודשים.

מופע טלפתיה רן גפנר

במהלך ההופעה אני משלב בין טכניקות רבות, ביניהן: סוגסטיות, קריאת שפת גוף, דמיון מודרך וזריזות ידיים. אני יודע כיצד להתאים את ההופעה שלי לכל קהל וכל האירוע גדוש הומור ואנרגיות טובות.

שריינו לכם תאריך ונפגש בקרוב!

במידה שאתם רוצים לקבל פרטים נוספים על המופע שלי, על הניסיון שצברתי לאורך השנים או להזמין מופע לאירוע חברה, אתם מוזמנים לצור קשר באמצעות הטלפון או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם!

כמו כן, אתם יכולים לקרוא כתבות שפורסמו אודותיי או לצפות בתמונות ובסרטונים באתר שלי, כך תוכלו להרגיש מעט מהאווירה שההופעה שלי יוצרת.

אשמח להפוך את ערב החברה שלכם לאירוע מרתק ומרגש שכל העובדים יזכרו למשך זמן רב!