איך להסביר לילדים מה עומד מאחורי אמן חושים?

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

הרבה הורים נוהגים להזמין אמן חושים לאירועי הילדים שלהם. איך להסביר לילדים מה עומד מאחורי אמן חושים זו שאלה מצוינת שילדים בוודאי שואלים את עצמם, כאשר הם מופתעים מאוד ולא מבינים איך הוא מצליח לקרוא את המחשבות שלהם.

 

הורים רבים עברו כבר מזמן מהזמנת מפעיל לימי ההולדת של ילדיהם להזמנת אמן חושים לאירוע. אין כמותו לסקרן ולרתק את הילדים, לחדור לעולם האגדות שלהם ולכן הם נתפסים גם ככוכבי על בעלי כוחות מיוחדים וזה נכון.

 

אמני חושים ניחנים בחוש ששי, וגם פיתחו אותו בשיטות שהם הצליחו לפתח במשך השנים. כך יוצא שכאשר הם מעלים מופע בפני ילדים הם מצליחים לגרום להם לפעור את הפה ולצאת ממנו נדהמים. בהחלט חוויה מיוחדת במינה.

 

נכון שבחרת בקלף הזה?

קריאת מחשבות היא בעצם היכולת המרכזית של אמני חושים. הם מבקשים ממך שתחשוב על משהו ואחר כך מצליחים לגלות על מה חשבת. זה יכול להיות שם של פרח, מקום, אדם ועוד. לעתים הם גם ישאלו שאלות מנחות כדי להגיע אל התשובה, אך בדרך כלל הם יצליחו לגלות אותה אחרי כמה שאלות קצרות.

 

לא כל אדם יכול לעשות דבר כזה. כלומר- לחדור אל המוח של אדם אחר ולגלות מה הוא חושב. מדובר בהחלט ביכולת נדירה בה ניחנים אמני חושים ובעיקר המוכשרים שבהם.

 

יש שיאמרו כי מדובר בטריק כלשהו, כך או אחרת כולנו עומדים נדהמים מול אמן חושים שמבקש מאתנו לחשוב על קלף ואחרי כמה דקות בלי שידע מה בחרנו אומר לנו וצודק. זוהי יכולת מיוחדת ונדירה ולכן חשוב להבין איך אפשר להסביר לילדים מה עומד מאחורי אומן חושים ולומר להם שזה כישרון אישי.

 

איך להסביר לילדים מה עומד מאחורי אמן חושים

למה צריך לחשוב איך להסביר לילדים מה עומד מאחורי אומן חושים?

הסיבה שבגללה צריך לחשוב איך להסביר לילדים מה עומד מאחורי אומן חושים, קשורה להפתעה שנוצרת במהלך המופע ושהילדים צריכים להבין אין אמן החושים מצליח לקרוא את המחשבות שלהם.

 

חשוב להסביר להם את זה, כי זה לא מצב טבעי וילדים נוטים גם להירתע ממצבים בלתי טבעיים להם. צריך להסביר שיש אנשים בעולם שיש להם כל מיני כישרונות. אחד יודע לשיר, אחד יודע לנגן, אחד יודע לצייר ויש אנשים שיכולים לקרוא מחשבות וזוהי אומנות לשמה.

 

חשוב לתת להם כלים כדי שיוכלו להבין מה הם רואים ויפרשו זאת נכון.

 

אמן חושים קורא את המחשבות שלך 

יש שיאמרו כי מדובר באינטואיציה. יש שיאמרו כי מדובר בכישרון טבעי. מבוגרים, צעירים וילדים נהנים לחזות בהם- באמני החושים אשר גורמים להם להישאר מופתעים להרבה זמן, כאשר הם חושבים על המספר 18 ובלי להניד עפעף אומר אמן החושים "אתה חושב על 18".

 

בגלל שזה כל כך מפתיע חשוב לבחור איך להסביר לילדים מה עומד מאחורי אומן חושים.

אולי יעניין אתכם לקרוא על – אמן חושים לבר מצווה

 

רן גפנר, 077-997-8777