אמן חושים לכנסים עסקיים – לאירוע עסקי מרגש ויוצא דופן

לא קל להפתיע אנשים בימינו, בטח לא כאשר מדובר על עוד אירוע עסקי שבית העסק מארגן. חלילה איננו רוצים לזלזל בהשקעה של בעלי עסקים באירועים עסקיים, פעמים רבות המקום בו האירוע מאורגן מעוצב בצורה מרשימה ואסתטית, ישנה אטרקציה חביבה וארוחה טעימה, אך ברוב המקרים כאן מסתיימת החגיגה.

 רוב האנשים שמגיעים לאירועים עסקיים שנערכים במקום מעוצב, כוללים קייטרינג איכותי ואטרקציה נחמדה כמו הופעה של זמר, משחקי חברה או נשיאת נאומים והצגה של מצגת, נהנים מהאירוע אך הוא לא באמת מפתיע או מרגש אותם.

אם אתם בעלי עסקים שמעוניינים לערוך כנס עסקי מקורי ויוצא דופן – כזה שילהיב את קהל המוזמנים, רצוי שתחשבו בצורה שונה. כמובן שיש להמשיך ולהקפיד להגיש לקהל מזון איכותי וטעים ולערוך את הכנס במקום מושקע, אך בנוגע לאטרקציה – כאן יש צורך להגדיל ראש ואפילו – להעז, כי לא תמיד קל לעשות משהו באופן שונה.

אז מה הרעיון הגדול שיהפוך את הכנס למפתיע ומלהיב?

בין האטרקציות השונות שיכולות להפוך את הכנס העסקי לאירוע ייחודי ומלהיב, ניתן לציין את האפשרות להזמין אמן חושים. הופעה של אמן חושים לאירועים עסקיים יכולה לשבור את השגרה ולגרום לאורחים להתפעל, להתרגש ואפילו לא להאמין לדברים שהעיניים שלהם רואות ולמילים שהאוזניים שלהם שומעות.

במסגרת הופעה של אומן חושים מקצועי שהופיע בפני מגוון אנשים ומציע הופעה שכוללת בין היתר: טלקינזיס (השפעה מנטלית על ההתנהגות של חומרים), סוגסטיה (תהליך פסיכולוגי שגורם לאנשים לשנות אמונות, עמדות ורגשות), דמיון מודרך, שתילת מחשבות ושימוש בטכניקות אחרות, יוכל אמן החושים לעורר תדהמה בקרב הקהל ולהלהיב את חושיו.

ככלל, האדם ה"רציונלי" אינו נוהג להאמין באפשרות שמישהו ישתול לו מחשבות בראש או יגלה עליו דברים נסתרים. אומן חושים יוכל להפתיע את אותם אנשים שמגדירים את עצמם כ"אנשים רציונליים" ולגרום להם לחשוב פעם נוספת על הדברים שנראים להם לא הגיוניים.

אמן מנוסה, בעל כריזמה וחוש הומור – בחירה באמן חושים

כדי להפיק ערב מרגש וייחודי חשוב לבחור את אמן החושים בקפידה ולוודא שהוא אכן בעל ניסיון, ידע וכריזמה, שכן לא מספיק להיות בקיא בטכניקות השונות. אמן חושים צריך להכיר באמת את נפשו של האדם ולשלב בהופעה שלו הומור, בצורה זו יהיה ניתן לסחוף את הקהל ולגרום לו להימצא בהווה.

למה הכוונה במילים: "להימצא בהווה?"

המשמעות של צירוף המילים "להימצא בהווה" היא שקהל המוזמנים יימצא ב"כאן ועכשיו" ולא יחשוב על העבר או העתיד – מחשבות שמאפיינות את האדם המודרני שפעמים רבות אינו מצוי בהווה ואינו באמת "חי את הרגע".

אנשים רבים תוהים לגבי מעשים שנעשו בעבר, מתכננים את המשך היום או דואגים לגבי המחר, אמן חושים מוצלח יסייע לאותם אנשים להתנתק מהמחשבות הללו ולהישאר דרוכים ומרוכזים בהופעה. מופע על חושי סוחף ומקורי יגרום לקהל המוזמנים להישאר ממוקד, לשתף פעולה עם האמן ולקחת חלק בהופעה.

איזה אירוע מוצלח! אמן חושים שמקפיץ את הקהל

באמצעות הזמנת אמן חושים מקצועי ומיומן שניחן בחוש הומור וכריזמה, מבין את נפשו של האדם ובקיא בשפע טכניקות, יהיה ניתן להפיק אירוע יוצא דופן – אירוע שכל המשתתפים יזכרו לאורך זמן. אמן חושים מקצועי ידע כיצד להתאים את סוג ההופעה ולקלוע לטעמו ואופיו של הקהל.

 במידה שתזמינו אמן חושים מוצלח תוכלו להיות בטוחים שתקבלו שפע מחמאות לאחר האירוע ושהחריגה מההתנהלות הרגילה והמוכרת של האירועים העסקיים תיטיב עם העסק שלכם מבחינות רבות.