אמן חושים למסיבת רווקות – מה דעתכן על הרעיון המעניין הזה?

איזה כיף! עוד מעט החברה הטובה שלכן, זו שכבר שנים רבות מדברת על חתונה מרשימה ומפוארת וכבר ידעה איך לתאר את המראה של שמלת הכלה שהיא תלבש בגיל 12, כשהיא התאהבה בלאונרדו דיקפריו – עוד מעט היא מתחתנת!

אז אולי החתן הוא לא לאונרדו דיקפריו ולבחור של החברה שלכן יש חיים קצת יותר רגילים, אך עדיין מדובר על סיבה למסיבה, ולא סתם מסיבה – מסיבת רווקות! ועכשיו מתפקידכן – חברות יקרות, לארגן לה מסיבה שתרגש אותה ותגרום לה לחייך מאוזן לאוזן.

 

כאן אתן ניצבות מול שאלה חשובה: "איזו מסיבה להפיק לה? האם להזמין סדנה מיוחדת? האם להזמין איזה לופט ולשתות כאילו אין מחר? או אולי ללכת לבר ריקודים או הופעה?

 

בעידן בו יש כל כך הרבה אפשרויות, קשה לבחור איך לחגוג את המסיבה. הרעיונות כל כך רבים ואם נאמר את האמת – חלקם מעט נדושים, כמובן שחלק מהם יכולים להיות בהחלט מוצלחים, אבל איך בוחרים?

 

אמן חושים למסיבת רווקות – מה דעתכן על הרעיון המעניין הזה?

אם יש למישהו רעיון יותר טוב – שיקום ויציע עכשיו!

אם אתן מחפשות רעיון שונה, מקורי וייחודי, תוכלו לחשוב על האפשרות להזמין אמן חושים. אמן חושים (אם לא שמעתן על המקצוע יוצא הדופן), הוא אדם שיכול לשחק לכן מעט עם המחשבות, למשל: לשתול לכן מחשבות או לגלות לכן משהו מאוד פרטי אודותיכן, משהו ששמרתן לעצמכן.

 

נכון, זה יכול להיות מעט מבהיל לגלות שאדם זר, עמו לא דיברתן מעולם, יודע עליכן דברים, אבל יש תורה שלמה שעומדת מאחורי הידע שלו, וכמובן – כישרון וכריזמה יוצאי דופן לקרוא אנשים.

 

אומן על חושי מתבסס על כל החושים שלו, חושים שחודדו היטב לאורך זמן, ועל ידי כך יוצר תחושה של מסתורין. לאמן החושים יש ידע נרחב בפסיכולוגיה ובניגוד למה שאולי אתן מדמיינות – הוא לא ישלוף לכן ארנב מהכובע.

 

אמן חושים למסיבת רווקות – מה דעתכן על הרעיון המעניין הזה?

אירוע בשיתוף הקהל – ומה אם החברה שלנו מאוד ביישנית?

גם אם החברה שלכן מאוד ביישנית, כשהיא תראה אתכן משתתפות בהופעה של אמן החושים, היא תרצה להצטרף ולקחת חלק בחגיגה שתסחוף אותה. בכל אחד מאתנו יש סקרנות לגבי הלא נודע – גם אם מדובר על אנשים ספקניים מאוד שחייבים לראות הוכחות לכל תיאוריה וסברה, כך שגם אם החברה שלכן עובדת במעבדה, היא תוכל ליהנות מהאירוע.

 

מעבר לזאת, מסיבת רווקות היא אירוע יוצא דופן שמוציא גם מהאנשים הביישנים ביותר תגליות חדשות, ואמן חושים רגיש יידע כיצד לנהוג כך שהחברה שלכן תרגיש בנוח.

 

בניגוד לכך – אם החברה שלכן אוהבת להימצא במרכז העניינים, ישתף אותה אמן החושים בהרבה חלקים מהמופע ויאפשר לה ליהנות מאור הזרקורים.

 

מופע סוחף, מצחיק ומרגש עם אמן החושים רן גפנר

אם אתן רוצות ליהנות ממופע סוחף, מרגש, אינטימי ומלא הומור, אתן מוזמנות לפנות אליי – רן גפנר, אמן חושים.

 

לאורך השנים צברתי ניסיון נרחב בתחום עיסוקי והשילוב בין הידע בפסיכולוגיה, הטכניקות והכלים שרכשתי מאפשר לי להתאים את המופעים שלי למגוון סוגים של אירועים, לרבות מסיבות רווקות.

 

אולי יצא לכם לצפות בהופעות שלי, בין היתר הופעתי בתכנית הטלוויזיה: ”Penn & Telller: Fool Us“ ובתכנית: "מי יפיל את המאסטר". בין אם יצא לכם לצפות בתכניות הללו או באחרות ובין אם לא, אשמח להתאים לכן את ההופעה באופן אישי, לשמח ולהפתיע את חברתכן ואתכן.

 

אם אתן מעוניינות לקבל פרטים נוספים, אתן מוזמנות לפנות אליי, אשמח לענות על כל שאלה!

שלכן, רן גפנר.