נכון לכתיבת שורות אלו, וחרף החששות מהווריאנט אומיקרון, ישראל מתנהלת בשגרה כמעט מלאה. ומדוע אני מציין זאת? משום שלמרות השגרה המבורכת וההיתר לקיים אירועים, עדיין ישנם אלו שמעדיפים לחגוג ולבלות ב-ZOOM. ואכן, לא אחת אני נשאל האם ניתן לקיים מופע של אמן טלפתיה בזום. והתשובה? בוודאי שכן! 

 

גם בימי השגרה, כשניתן לקיים מפגשים פיסיים, מופע ה-ZOOM שלי רלוונטי ויכול להגיע לכל אחד, לכל מחשב ולכל מקום! אז איך עובד מופע טלפתיה המועבר אונליין ומהם היתרונות הבולטים שלו?

 

היתרונות הבולטים של מופע אמן טלפתיה בזום

 

רגע לפני שאני מספר לכם מעט על המופע (ויש לי מה לספר!), אבקש להעמיק בהצגת היתרונות של מופע המועבר אונליין בזום. במידה שאינכם בטוחים באיזה פורמט לחגוג את האירוע שלכם – אונליין או אופליין, היתרונות הבאים לבטח יסייעו לכם לקבל החלטה:

  • המופע יתקיים בוודאות! – היתרון הגדול ביותר במופע זום הוא שלא משנה מה יהיה, המופע יתקיים בכל מקרה. ולמה אני מתכוון? כפי שאתם יודעים, ההנחיות של משרד הבריאות משתנות חדשות לבקרים, כך שתמיד ישנו חשש כי הגבלות חדשות ימנעו מכם את קיום האירוע והמופע שאתם מתכננים. עם בחירתכם במופע של אמן טלפתיה בזום, המופע בהכרח יתקיים ללא כל הגבלה!
  • חוגגים גם עם המבודדים – למרות שהיקף המחוסנים בישראל גדול, עדיין ישנם אלו הנדרשים לשהות בבידוד. אתם חוגגים הרמת כוסית או אירוע גיבוש? עם אירוע בזום, כל העובדים שלכם, ללא יוצא מן הכלל, יוכלו לקחת חלק באירוע גם אם עליהם לשהות בבידוד.
  • נסיעות, פקקים וחניות? מחוץ לתחום – אי אפשר לדבר על מופע בזום מבלי לדבר על הנוחות האדירה שהוא מציע! עם אירוח אמן טלפתיה בזום, כל האורחים פטורים מנסיעות – ממקום העבודה להיכל ההופעה, מעמידה בפקקים, חיפוש חניה וחיפוש בייביסיטר. חווית המופע מגיעה עד לסלון הביתי – מקסימום חוויה במינימום מאמץ!

 

אז איך עובד מופע טלפתיה המועבר בזום?

 

 

בגדול, בדיוק כפי שמועבר אירוע על במה מול קהל באולם! רבים סבורים כי היכולת לקרוא שפת גוף ומחשבות מותנית בנוכחות פיסית – של האמן והקהל, אך זו טעות. המופע שלי בזום מועבר מאולפן מקצועי, כאשר המטרה היא לספק לקהל הצופים חווית מופע לא פחות ממושלמת! אתם – צריכים למצוא לעצמכם את החדר האידיאלי והתנוחה הנוחה לצפות בהופעה. ואני? אדאג כבר לכל השאר!

 

מופע של אמן טלפתיה בזום מתאים למגוון רחב של אירועים, בעיקר לאירועים עסקיים כדוגמת אירועי גיבוש, הרמות כוסית, אירועי בידוד-עידוד, מתנה לצוות על שעמד ביעדים וכן הלאה. מופעי הזום מוכיחים כי חווית מופע מרגשת ומבדרת אינה מותנית בהכרח בלוגיסטיקה סבוכה, אלא שניתן ליהנות ממנה מהמקום הנוח והאינטימי ביותר – הבית! לפרטים נוספים והזמנת מופע, התקשרו כעת – 077-997-8777