מה אתם צריכים לצפות ממופע קסמים למבוגרים

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

בימים עברו, מופע קסמים היה כולל שליפת ארנבים ויונים מהכובע, העלמת האסיסטנטית של הקוסם, או חיתוך שלה במסור וכמובן – קלפים.

אבל מאז חלפו עשרות שנים ועולם הקסמים השתנה לבלי הכר. היום כבר אי אפשר להציג מופע שלם של קסמים מסורתיים לקהל, בעיקר לקהל בוגר, כי הוא פשוט מכיר כבר את כל הטריקים המסורתיים ומצפה לראות משהו קצת יותר מרשים, חדשני ומרגש. אז איך נראה היום מופע קסמים למבוגרים?

 

האתגר האמיתי של קוסם למבוגרים

קוסם שמופיע בפני מבוגרים צריך לחדש לא רק את הקסמים שהוא מעלה למופע, אלא להתנהל בצורה מתאימה לקהל שלו. הוא צריך להיות כריזמטי ובעל ביטחון עצמי. הוא צריך להיות מסוגל לנהל דו שיח אינטליגנטי ומשעשע עם הקהל שלו ולדעת איך להוביל את המתנדבים, כדי שקטעי המופע יהיו מוצלחים, כפי שהוא תכנן מלכתחילה.

 

קוסם למבוגרים גם צריך להופיע בכנסים מקצועיים, ואירועי חברה בפרופיל גבוה. לכן הוא צריך להכיר את כללי העמידה הנכונה על במה, החזקת קהל איכותית, שתשאיר את הקהל מרותק לאורך כל המופע. ללא ספק מדובר על אתגר המצריך רמה גבוהה של מיומנות.

 

מה אתם צריכים לצפות ממופע קסמים למבוגרים

קוסם למבוגרים, או בכלל מנטליסט?

נוסף על האמור מעלה, קוסם למבוגרים לא יכול להסתפק בקסמים מסורתיים, הנחשבים כיום מעט ילדותיים. הוא צריך להיות חדשני ומרגש. משום כך, מופע קסמים למבוגרים בדרך כלל כולל שימוש בקסמים מהסוג המסורתי, אבל עם חידושים והפתעות, שלא קיימים בעולם הקוסמות המסורתי.

 

הקסמים המדהימים שניתן לבצע כיום ,מדהימים את הקהל ומשאירים אותו פעור פה – גם כאשר מדובר על קהל אינטלקטואלי, משכיל ומנוסה.

 

בנוסף, קסמים כשלעצמם כבר כמעט שלא יכולים להחזיק מופע שלם בזכות עצמם. משום כך, קוסמים מודרניים לא מסתפקים רק בביצוע טריקים של קוסמים, אלא מבצעים גם קטעים על חושיים.

 

הם יכולים לבצע קטעים של קריאת מחשבות, הזזת חפצים בכוח המחשבה, קסמים חושיים מכל הסוגים וגם קסמי השפעה ושליטה.

 

סוגי קסמים למבוגרים במופע

קוסם מנטליסט, יכול לבצע במופע מגוון רחב של קטעים מדהימים בתחומים שונים, שמשאירים את הקהל נדהם. אם יצא לכם לראות מופע כזה, בטלוויזיה, או במופע חי, אתם ודאי מכירים לפחות חלק מהקטעים:

 

  • קריאת מחשבות וטלפתיה
  • השפעה ושליטה
  • מנטליזם בעזרת אמצעים שונים, כמו קלפים
  • קסמי שרלוק הולמס – גילוי סודות ומחשבות נסתרות על ידי קריאת שפת גוף והבעות פנים.

 

 

לסיכום

מופע קסמים למבוגרים בימינו הוא שונה מאוד ממופעי הקסמים שהיו מקובלים עד לפני כמה שנים. כיום קוסם למבוגרים צריך להיות גם מנטליסט, כדי לספק לקהל מופע מרהיב ומרגש באמת, לגעת בכל אחד מהמשתתפים עמוק בפנים ולהפיק מופע בלתי נשכח.

 

צרו איתנו קשר, כדי שנוכל להתאים את המופע שלנו לאירוע שלכם באופן אופטימלי!

 

 

רן גפנר, 077-997-8777