מהם קסמי טלפתיה?

המילה "טלפתיה" מגיעה מהשפה היוונית והיא מורכבת משתי מילים: טל – מרחק ופאתוס – חוויה רגשית. כאשר מדברים על אדם שניחן ביכולת טלפתית מתכוונים לכך שאותו האדם יכול להרגיש את מה שהאדם שנמצא מולו חש. לפעמים האדם שניחן ביכולת הטלפתית מודע לכך שהוא חש ברגש אותו חש האדם שנמצא מולו ולפעמים הוא אינו מודע לכך.

 

נושא הטלפתיה נחקר כבר לפני יותר מ-80 שנים כאשר הפרופסור ג'וזף בנקס ריין פיתח 5 סוגים של קלפים וביקש מאנשים לנחש מה מסתתר מאחוריהם. לפי הסברות, הטלפתיה קשורה ליכולת שנקראת בשם "טלקינזיס", מדובר על יכולת להשפיע על חומר באמצעות מחשבה בלבד וממרחק.

 

דוגמאות לגיבורי על שנחנו ביכולות מנטליות

 

רבים מאתנו מכירים את גיבורי העל שנחנו ביכולות מנטליות כמו: טלקינזיס, יכולת קריאת מחשבות וטלפתיה. בין הדמויות המוכרות ניתן לציין את ג'ין גריי שניחנה ביכולת טלקינטית ושייכת ליקום של מרוול ואת צ'ארלס אקסבייר שמוכר בשם פרופסור אקס ושייך גם הוא ליקום של מארוול. פרופסור אקס ניחן ביכולת טלפתית ויכולת לשלוט במחשבות. ניתן לומר שכוחות על וביניהם כוחות מנטליים כמו טלפתיה, יכולת קריאת מחשבות וטלקינזיס מדהימים ומסקרנים אנשים רבים בכל הגילאים ולא לחינם הפכו הסרטים שלי גיבורי העל לשוברי קופות.

 

מופע טלפתיה רן גפנר

 

אמן טלפתיה – מה הוא עושה?

 

אמני טלפתיה הם לא גיבורי על והם אינם מתעופפים ברחבי השמים או לבושים בטייץ צמוד וגלימה, אך הם בהחלט אנשים מוכשרים. אמני טלפתיה הם אנשים שניחנו בכישרון ויכולת לבצע מופע טלפתיה שיוצר רושם עז ומדהים את הקהל באמצעות ביצועים שונים.

 

אמנים אלו נעזרים בטכניקות מגוונות, ביניהן: קריאת שפת גוף, דמיון מודרך, הקשבה לנשימות ולטון דיבור וטכניקות נוספות. באמצעות השיטות השונות מצליח האמן לבצע הסחות דעת שמאפשרות לו להזיז חפצים במהירות, לנחש ספרות, לקרוא מחשבות, לזהות מהו השם אותו המשתתף בחר ולהדהים את הקהל בדרכים נוספות. במסגרת המופע מתקיימת אינטראקציה עם הקהל, בצורה זו הקהל נשאר דרוך וערני לכל מה שמתבצע על הבמה.

 

אחת היכולות שחלק מהאנשים הכי רוצים היא לדעת מה האדם שנמצא מולם מרגיש, כנראה שידיעה זו הייתה פותרת הרבה בעיות בין אנשים. אמן טלפתיה יוכל להפתיע את הקהל על ידי גילוי הרגשות של המתנדבים שעולים על הבמה.

 

ככלל, האפשרות להיכנס לאולם ולצפות במופע סוחף שמנתק את האדם מהמציאות ומהשגרה, קורצת ללא מעט אנשים. אמני טלפתיה צריכים להתאפיין לא רק בכישרון וביכולת לבצע את המופע הייחודי, אלא גם להיות בעלי חוש הומור ויכולת לעמוד מול קהל, לשם כך יש צורך בהרבה ביטחון עצמי. אמן טלפתיה מקצועי ידע כיצד להתאים את המופע לסוג האירוע, גילו של הקהל ותחומי העניין שלו והוא יהיה כריזמטי במיוחד.

 

 

מופע טלפתיה – מופע שמתאים למגוון סוגים של אירועים

 

אנשים רבים אוהבים לשבור את השגרה עם מופעי בידור, משום שכאשר המופעים מוצלחים הם יכולים להעניק תחושת אנרגיה נפלאה. בחלק מהפעמים האנשים שהולכים למופעים השונים חוששים שמא הם ישתעממו ויבזבזו את הזמן בישיבה על כיסא וצפייה במופע שכלל לא מעניין אותם. מופע טלפתיה של אמן איכותי לא ישעמם את הקהל ולו לרגע אחד.

 

אמן טלפתיה מוכשר ומנוסה ידע כיצד לגרום לקהל להגיע למצב בו הוא חש בלבול ולא ממש יודע למה להאמין והקהל יישאר במתח מתמיד ורק יחכה לבאות.

 

העניין, ההתלהבות והסקרנות שמאפיינים מופעי טלפתיה מוצלחים הפכו אותם למבוקשים על ידי קהלים מגוונים. מופעי הטלפתיה מתאימים לאירועים פרטיים, כנסים, אירועי חברה, מסיבת רווקות, ימי הולדת, בר מצווה ובת מצווה ואירועים נוספים, כך שאם מעוניינים לחגוג אירוע עם הרבה אנרגיה ומסתורין, כדאי לקחת בחשבון את האפשרות להזמין אמן טלפתיה מקצועי.