ימי הולדת למבוגרים – לאירוע מסוג אחר

אז החלטתם לחגוג לאחד מההורים שלכם יום הולדת. בהתחלה זה היה רק רעיון קטן של יום הולדת למבוגרים שהפציע בראשכם לאחר ששמעתם איזה שיר מרגש, אך בהמשך החלטתם שהשנה הזו – לכבוד הגיל המרשים אליו הגיע ההורה – אתם תיקחו את המושכות לידיים ותפיקו לו מסיבה אמיתית. 

ברור לכם שאם תשאלו את ההורה האם הוא רוצה לחגוג יום הולדת, הוא יגיד לכם שאין שום סיבה לחגוג – בסך הכל עוד שנה חלפה לה והתווספו לו עוד קמט במצח ועוד שיערה לבנה, אך אתם יודעים שעמוק בפנים הוא היה שמח לראות את כל חבריו שמחים יחד איתו.

 

שלבי ההתארגנות 

ואז התחלתם לתכנן יום הולדת למבוגרים ולהכין רשימה ארוכה של כל החברים שאתם זוכרים – ההוא מהעבודה, זה שיצא לפנסיה ראשון, המכר החביב שההורה פגש במהלך "תקופת הטניס" שלו, שנזנחה, החברים מבית הספר והצבא, החברים מהאוניברסיטה ואפילו הצלחתם לעשות את הדבר שלא הייתם מעזים לעשות ללא סיבה – להציץ במכשיר הסלולרי של ההורה ולהוציא ממנו מספרי טלפון. גם ערכתם חיפושים בפייסבוק של ההורה ומצאתם בו כל מני אנשים שלא הייתם חולמים למצוא בדרכים אחרות. אבל לאחר שהרשימה עמדה לה מוכנה לקראת יצירת התקשרויות, חשבתם לעצמכם שבכלל לא החלטתם מה יהיה הסגנון של האירוע ומה יעשו המוזמנים במהלכו.

נו – אז מה עכשיו? עוד פעם מזמינים מקום במסעדה?

אוקיי. בשלב זה קצת כעסתם על עצמכם, כי מי מכין רשימת מוזמנים לפני שהוא מחליט מה עושים בחגיגה? כאן אשמח לספר לכם שאין חוקים בארגון אירועים, אומנם אני לא מתמחה בהפקות אירועים, אך כל עוד לא הזמנתם עדיין אנשים, הרי שלא חטאתם בדבר. יחד עם זאת, עדיין קיימת השאלה החשובה – "מה לעשות במהלך האירוע?"

יום הולדת למבוגרים

אתם כבר יודעים בעצמכם שאירועים "רגילים" שכוללים קצת מוזיקה ואוכל משעממים אנשים ואתם רוצים לייצר אווירה מיוחדת באירוע ולגרום לחוגגים להתלהב וליהנות מפעילות מדליקה. אז אתם פוסלים את כל האפשרויות הרגילות – ללכת למסעדה, להזמין את האורחים לבית (למי יש כוח לבלאגן הזה בכלל?) וזונחים את האפשרות של חגיגת יום הולדת למבוגרים בפארק. כל האפשרויות הללו נחמדות מאוד – שלא תבינו אותי בצורה לא נכונה, אבל זה לא בדיוק מה שאתם מחפשים, כי הרי המטרה היא להפיק אירוע עם אטרקציה ייחודית ושונה.

 

נעים מאוד – אמן החושים רן גפנר – האטרקציה שלכם ביום ההולדת

אני מצטער להידחף לתוך כל המשימות שמאפיינות את ההתארגנות שלכם לאירוע, אבל לפי הבנתי אתם מחפשים פעילות מדליקה ויוצאת דופן שתקפיץ את הקהל. אז אם הבנתי אתכם בצורה נכונה, אשמח להציג את עצמי: נעים מאוד – אני רן גפנר ואני אמן חושים, או אם תרצו לקרוא לזה בשם נוסף – מנטליסט. 

 

במהלך ההופעות שלי אני מייצר אווירה ייחודית במינה וממש "מתקיל" את הקהל שלי עם מגוון קטעים שמאתגרים את מוחם של המוזמנים, כך שהם לא בטוחים האם הפעולות שאני מבצע הגיוניות או האם הם מדמיינים.

במהלך המופע אני מזמין את הקהל להשתתף, קורא את מחשבותיהם של המשתתפים לפי שפת גופם, זיכרון פנומנלי ויכולות פסיכולוגיות שרכשתי ומשלב סוגסטיות והומור, כך שהקסם מורגש באוויר. במידה שתזמינו אותי למופע או ליום הולדת למבוגרים, תוכלו להיות בטוחים שהערב שלכם יהיה מלא אנרגיות חיוביות ושתרגישו איך "החשמל ממלא את האוויר".

 

מעוניינים להזמין מופע או לשאול אותי שאלה? אם התשובה חיובית, אשמח לעמוד לשירותכם. תוכלו ליצור איתי קשר באמצעות הטלפון או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם!