קסמי טלפתיה – מתחת לפני השטח

איך הייתם מגיבים אם הייתם עומדים ברחוב ולפתע מישהו היה מתקרב אליכם ומודיע לכם שהוא יכול להרגיש את התחושה שאתם מרגישים?

טוב, במקרה שזה היה אדם זר ברחוב, אנו מניחים שהייתם לוקחים את רגליכם ובורחים מהמקום במהרה. סביר להניח שגם אנחנו היינו פועלים בצורה זו אם היינו במקומכם. אך מה היה קורה במקרה שהאדם היה מגיע אליכם בנסיבות קצר יותר "הגיוניות"?

ננסה לשאול את השאלה בצורה קצת יותר ברורה: מה הייתם מרגישים אם הייתם נמצאים במופע של קסמי טלפתיה והאמן היה מעלה אתכם על הבמה ומספר לכם שהוא יודע מה אתם מרגישים? ומה הייתם מרגישים אם הוא אכן היה צודק בדבריו?

מלחיץ קצת, לא? אבל גם מלהיב!

הרגשות שלנו הם כמו סודות, את חלקם אנו רוצים לגלות כאשר רבים מהם אנו מעדיפים לשמור לעצמנו או לשתף רק את הקרובים לנו ביותר. האופן בו אנו מגיבים לסביבתנו הוא סובייקטיבי לגמרי, לא תמיד הוא תואם את מה שבאמת קורה מבחוץ, אך הוא שייך אך ורק לנו.

כאשר מדברים על אנשים שניחנים ביכולת טלפתית, מתכוונים לאנשים שמסוגלים לחוש את מה שהאנשים שנמצאים מולם מרגישים. נושא הטלפתיה נחקר כבר מזה שנים רבות והוא מרתק ביותר, כל כך מרתק עד שעם חלוף השנים החלו אנשים שונים להפוך את התחום למקצוע ולבצע מופעי טלפתיה.

 

אמני טלפתיה – מצליחים לעשות "פוקר פייס"? בואו נראה אם זה עובד לכם כאן!

אמני טלפתיה הם אנשים מוכשרים שיכולים להופיע מול הקהל ולהדהים אותו בכל פעם מחדש. רובינו, בעיקר הישראלים, מתאפיינים בציניות, אנו תמיד חושבים שמנסים לעבוד עלינו ולכן משימתו של האמן קשה ביותר.

כדי להצליח במשימה ולבצע את קסמיו משתמש האמן בכלים מגוונים, ביניהם: זיכרון מעולה, קריאת שפת הגוף, אינטואיציה והרבה ידע והבנה בפסיכולוגיה.

במסגרת ההופעה האמן שולף קלפים שתואמים לדברים שנאמרו על ידי מתנדב מהקהל, מבצע קסמים בעזרת זריזות ידיים, מחביא ומחזיר פריטים שונים, מציג בפני מתנדבים שעולים לבמה את מחשבותיהם – שמות או מספרים עליהם הם חשבו ומבצע מגוון פעולות נוספות.

רן גפנר מופע טלפתיה

לחגוג אירועים מגוונים עם מופעי טלפתיה מטריפים

מופע קסמי טלפתיה יכול להיות אירוע מרגש במיוחד, ולכן, החלו המופעים להיות פופולריים בקרב קהלים שונים במגוון גילאים. אנשים רבים שמעוניינים לארגן אירועים פרטיים, כנסים, אירועי חברה ואירועים מסוגים נוספים ורוצים שהאירוע יהיו מיוחד ויוצא דופן, מזמינים אמני טלפתיה מובילים כדי לחגוג את האירוע ולהעניק לאורחיהם חוויה שונה. האווירה במופעי הטלפתיה מחשמלת והקהל אינו נח לרגע משום שהאקשן אינו פוסק ואין רגע דל.

 

אמן טלפתיה – מכלול של תכונות ייחודיות

אמן טלפתיה צריך להיות מוכשר וכריזמטי ולדעת איך לעמוד מול קהל וללכוד את העיניים, כן – גם של האנשים הספקניים ביותר. אמני הטלפתיה המובילים יודעים כיצד להתאים את המופע לכל קהל כך שהוא יפיק מהמופע הנאה רבה.

נוסף על כך, ידע אמן טלפתיה איכותי כיצד לשלב במופע חוש הומור במינון הנכון ואיך לשמור על קצב פעולות שמצד אחד יאפשר לצופים לעקוב אחר הנעשה על הבמה ומצד שני – לא ישעמם אותם.

ניתן להבין שאמן טלפתיה צריך להתברך בהרבה כישרונות ולצבור מיומנות רבה. לא קל לעמוד מול קהל ולבצע פעולות שמעוררות תמיהה. יחד עם זאת, אדם שניחן בכריזמה, חוש הומור, יכולת לקרוא מחשבות ומיקוד, לצד ידע רב, ניסיון, ותק ויכולת להשתמש בטכניקות וכלים מגוונים, יכול להוציא קריאות התפעלות ללא בעיה.