מופע על חושי פרונטאלי לאירועים

כמה פעמים בשבוע אתם חושבים לעצמכם שהייתם שמחים לשבור את השגרה ו"לעוף" עם עצמכם למקום אחר? פשוט להניח את כל הניירת שמחכה לכם במשרד, לקחת את הילדים להורים, לתת לרובוט לקפל את הכביסה ולהוציא את הכלים מהמדיח, לסגור את הרדיו ולשכוח מכל האירועים המטרידים שמתרחשים בכל יום ופשוט… להפליג בדמיונות? 

כאן אעצור ואספר לכם שסביר להניח שהשגרה לא תקטע מעצמה בלי שתפעלו, או במילים מדויקות יותר אוכל לומר שכדי להפליג בדמיון ולקטוע את השגרה (באופן חיובי), יש לעשות פעילות כלשהי שתעורר את הדמיון. 

אפשר לעורר את הדמיון בהרבה דרכים, כמו למשל: על ידי צפייה בסרטים וסדרות או על ידי קריאה של ספרים מסוימים שעוסקים בפנטזיה, מסעות או מדע בדיוני. בעצם כל סיפור טוב יכול לעורר את הדמיון שלנו, אך בכל המקרים הללו אנו עדיין יודעים שמה שקורה בסרט, בסדרה או בספר לא קורה באמת, אלא אם כן ממש הצלחנו להיסחף. מקרים חריגים הם כמובן חלומות, שמהווים עולם ומלואו בפני עצמם.

ומה לגבי מופע של אמן חושים? האם זו דרך טובה לשבירת שגרה?

דרך נוספת להיסחף עם הדמיון ואף לא להיות בטוחים האם הדברים שאתם רואים ושומעים אמיתיים או האם אתם מדמיינים, היא להזמין מופע של אמן חושים מקצועי ומיומן שניחן בידע נרחב, כריזמה וקסם אישי. 

אמן חושים מנוסה שצבר וותק וניסיון, ידע כיצד לייצר מופע מושקע ואיך להתאים אותו לקהל. אמן חושים יגרום לצופים במופע להטיל ספק בדברים שהחושים שלהם קולטים – בין אם מדובר על המילים שהאמן והמשתתפים אומרים או על הפעולות הנראות שמתבצעות על הבמה. 

אמן החושים יבצע מופע טלפתיה מסקרן ומעורר תהיות שבמהלכו הוא מזמין משתתפים אל הבמה, קורא את המחשבות שלהם ומבצע שלל פעולות שיפתיעו גם את האנשים הספקנים שיושבים וצופים במופע. 

אמן החושים ישתמש בידע מעולם הפסיכולוגיה, סוגסטיות, קריאה של שפת גוף ויתאפיין בזיכרון מצוין ואינטואיציה, כאשר האווירה במופע תהיה משעשעת, מעוררת ומותחת.

למופע על חושי מעורר ומלא אנרגיות חיוביות – אמן החושים רן גפנר לשירותכם

במידה שאתם רוצים להיסחף עם מופע על חושי פרונטאלי ואף להפיק אירוע ולהזמין אמן חושים מקצועי ובעל ניסיון, אתם מוזמנים לפנות אליי – רן גפנר. 

כאומן חושים מקצועי שעוסק במנטליזם מזה שנים רבות, הופיע ברחבי הארץ והעולם והשתתף בין היתר בתכניות אירוח ותכניות טלוויזיה, אני יודע כיצד להתאים את המופעים שלי לכל קהל ולגרום לכל הצופים ליהנות לאורך כל האירוע. 

במהלך האירוע אציע לאנשים מהקהל לעלות על הבמה ולהשתתף ואפתיע אותם ואתכם במגוון דרכים, כמו למשל: על ידי קריאת המחשבות של המשתתפים. כמובן שכל הנעשה על הבמה יתקיים ברוח טובה ושהאווירה תהיה נפלאה.

אם אתם רוצים להזמין מופע על חושי מרגש שישבור לכם ולאורחים שלכם את השגרה, תוכלו לפנות אליי, לעדכן אותי בנוגע למעד האירוע, סוג הקהל ולספק לי פרטים נוספים. תוכלו גם לפנות אליי כדי לשאול שאלה ואשמח להשיב. 

תוכלו ליצור איתי קשר באמצעות הטלפון או למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ואחזור אליכם בהקדם. 

אם אתם רוצים להרגיש את האווירה שאני מייצר במהלך המופע (או לפחות "לטעום" ממנה), אתם מוזמנים להציץ באתר שלי ולמצוא מגוון תמונות וסרטונים מההופעות השונות.

אשמח להופיע בפניכם ובפני המוזמנים שלכם ולסייע לכם להפיק אירוע מרגש שיסחוף את הקהל ויגרום למוזמנים להיות מופתעים למראה עיניהם ולמשמע אוזניהם, לצחוק ולבלות ביחד.