אמן חושים מחיר

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

אמן חושים מחיר – ממה הוא מושפע

מפיקי אירועים עסקיים ופרטיים מעוניינים בהופעה של אמן אורח שהוא אמן חושים, שיגיע למיקום המסיבה ויקסים את האורחים במופע מרתק וייחודי.

כאשר מדובר באמן ידוע, יש לו הרבה אפשרויות של מופעים בערבים השונים ולכן נקבעו כמה פרמטרים שעל פיהם אמני החושים כמוני קובעים את אמות המידה להצעת המחיר.

אמן חושים מחיר
אמן חושים מחיר

פרמטרים לקביעת עלות של הופעת אמן חושים 

העלות של הופעת אמן חושים נגזרת מכמה פרמטרים:

  • אורכו של המופע. בהתאם לזמן המוקצב לאמן החושים הוא אמור להכין רפרטואר של תרגילים ופעולות שונות על פי אורך הזמן של המופע המתוכנן.
  • המוניטין של האמן והרזומה שלו. ככל שמדובר באמן חושים שמוכר בארץ הן מהופעות בפני קהל והן מהופעות בתוכניות אירוח בטלוויזיה, כך מחירו יהיה גבוה יותר.
  • מרחק הנסיעה מביתו של האמן להופעה. קיים הבדל אם מדובר בנסיעה של מרחק קצר מביתו של האמן, או לחלופין נסיעה ארוכה כמו לצפון או לאילת שבאופציה זו יש להוסיף גם את עלות הטיסה לעיר הדרומית.
  • כמות המשתתפים במופע. ככל שכמות האורחים תהיה גבוהה יותר, כך יזדקק האמן לאופציות רבות יותר של מופעים קטנים כדי לרתק ולסקרן את כל הקהל. 
  • באיזה יום בשבוע אמורה להתקיים ההופעה? כל ימי סוף השבוע, חמישי שישי ושבת יהיו יקרים יותר מימי תחילת השבוע כמו ימי ראשון וימי שני.
  • הייחודיות של אמן זה מול אמנים אחרים אשר עוסקים ברובד זה של עשייה. אם אמן זה מבצע תרגילים שאף אחד אחר מבין אמני החושים אינו מבצע, הרי שמדובר במופע שיהיה יוצא דופן ולכן גם העלות תהיה גבוהה יותר.


הופעה של אמן חושים עבור הקהל באירוע 

בהתאם לכך:

  • עלות ממוצעת של הופעת אמן חושים כמוני באירוע קטן יהיה בין 5.500-4.500 ₪. 
  • עלות ממוצעת של הופעת אמן חושים מוכר באירוע גדול יהיה בין 10.000-6.500 ₪. 


היערכות למופע של אמן חושים 

כל אמן כמוני מתכונן לכל אירוע גם אם הוא מבצע את אותם רעיונות בכל מופע. הוא תמיד צריך לבצע חזרות ולהכין את עצמו כדי שהאירוע יוכתר בהצלחה. לאחר החזרות אני מרגיש מוכן ויוצא לדרך כדי להגיע לאירוע במועד שנקבע.

יש אירועים שבהם המוזמנים יודעים שאני אמור להגיע ומופעים אחרים שבהם מדובר בהפתעה. בשני המקרים האורחים מודעים לעובדה שאני אמן חושים ולכן ברור להם שיהיה מופע נפלא מתחילתו ועד סופו.

מארגני האירוע שרואים את ההתלהבות של הקהל לאורכו של כל המופע מבינים עד כמה היה חשוב ונכון להביא אותי למופע הסוחף שירים את כל הקהל ויכניס את כולם לאווירה מצוינת של שמחה וצחוק להמשך הערב.

נשמע לך מעניין? צור קשר ונתאם את המופע שיהיה המתאים ביותר לקהל הספציפי שלך להנאה מושלמת שלו.