אמן חושים לערב גיבוש

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

כל מקום עבודה מכיר היום בחשיבות ערב גיבוש לעובדים ומומלץ להזמין אמן חושים לערב גיבוש.

 

ערבי גיבוש הם כבר נוהל קבוע ומקובל בהרבה מקומות עבודה והם המועדפים ביותר כאטרקציה המרכזית כאשר מדברים על מופע לעובדים.

 

ככל שערב הגיבוש יהיה יותר מוצלח, כך העובדים יהיו יותר מרוצים. יצאו ממנו שמחים ומגובשים וכל אלה יבואו לידי ביטוי בתוצרים שלהם בעבודה. 

 

ככל שמעסיקים יפיקו ערב גיבוש מושקע ומוצלח, כך העובדים יעריכו אותם וישמחו להשקיע גם בהם. לתרום מהיכולת שלהם יותר, לעבוד גם מעבר לשעות העבודה ולהיות יותר ידידותיים כלפי המעסיקים שלהם.

 

אין ספק כי יש מעסיקים שמארגנים ערבי גיבוש, רק כדי לסמן וי ביומן ופה הם נכשלים ובגדול.

 

מחקרים מוכיחים כי ערבי גיבוש יוצרים נאמנות גדולה למקום העבודה 

מחקרים רבים כבר נעשו בהקשר של ערבי גיבוש והמסקנה היא, שערבי גיבוש מהווים מנוף ליצירת קשרים ויחסים טובים בין עובדים במקום העבודה. גורמים להם לשתף פעולה זה עם זה ולעבוד בצורה יותר מועילה בצוות.

 

תחשבו על זה שאנשים שעובדים היום בפינה שלהם במקום העבודה שלהם אם זה בחברת הייטק, חברת אינטרנט או כל חברה אחרת, ספונים במקומות שלהם ולא תמיד מצליחים במשך היום ליצור קשר עם עובדים אחרים או לייצר איתם אינטראקציה מינימלית.

 

המצב הזה די פוגע בעובדים. זה עלול לגרום לניכור ביניהם. לחוסר אמפטיה ועד לתחרות לא בריאה. כך יוצא שערבי גיבוש, נועדו כדי לגרום לכך שאנשים אכן יכירו יותר אחד את השני, כאשר הם נפגשים במקום לא פורמלי, מחוץ לחליפת העסקים שלהם ויכולים לדבר זה עם זה בגובה העיניים.

 

הזמנת אמן חושים לערב גיבוש היא הצלחה בטוחה. 

 

אמן חושים לערב גיבוש- מפתיע, מסתורי ומרתק

על אמן חושים אומרים שיש לו חוש ששי ומשום כך הוא מצליח להפתיע את הקהל שלו בגילויים שונים. בדרך כלל אמן חושים לערב גיבוש, ישתף את הקהל במופע שלו ובכך יצליח לשבור את הקרח בין העובדים, לגרום להם להיפתח ואף להשתטות- התנהגות בריאה מאוד לעתים.

 

אמן חושים מפתיע, מצחיק ומשמח. הוא בעיקר גורם לאנשים לפעור את הפה כאשר הם מגלים כי לא מדובר באיזה קוסם ששולף יונה מהשרוול אלא במישהו מיומן שבכוח המחשבה שלו בלבד מצליח לגלות דברים ולנחש אותם בצורה מדויקת.

אמן חושים לערב גיבוש

צייר לי כבשה

אמן חושים לערב גיבוש, הוא רעיון נהדר למופע על רמה. מופע על חושי של איש אחד עם יכולות נדירות. הוא מפגיש את הקהל עם הכישרון הייחודי שלו ומצליח לגרום להם להסתקרן מהיכולות שלו ואף מהמם אותם בגילויים מפתיעים.

 

אחד הדברים שאמן חושים עושה זה, מבקש מאנשים לצייר משהו ואחר כך מנסה לגלות מה הם ציירו. בטח שהוא מצליח אלא מה? בגלל זה הוא אמן חושים.

 

רן גפנר, 077-997-8777