מה הקשר בין מנטליסט לקריאת שפת גוף ומחשבות?

 

בהנחה שיצא לכם להיות קהל במופע קוסמות של מנטליסט, לבטח גם אתם נפעמתם מהיכולת שלו לקרוא את מחשבותיהם של אנשים. רגע לפני שנעמיק בנושא ונבין איך המחשבות נקראות, כבר אגלה לכם סוד שאולי יפתיע את חלקכם: המחשבות אינן "מוקרנות" לכמה שניות על מצחם של האנשים, אלא שהמנטליסט פשוט יודע "להרגיש" אותן גם כשהאדם שמחשבותיו נקראות, לא מוציא מפיו מילה.

 

מופעים של קוסמים ומנטליסטים נשענים על מנעד רחב של קסמים, ולמרות זאת נדמה כי הקהל מחכה בעיקר לחלק בו נבחר אדם מהקהל, עולה לבמה ומחשבותיו נקראות. מאחר שהגעתם עד לכאן, יתכן ויצא לכם לשאול את עצמכם יותר מפעם אחת: "איך יכול להיות שמנטליסט שפוגש לראשונה אדם, יודע לקרוא את מחשבותיו ואת שקורה בעולמו הפנימי?". אתם שואלים – אני עונה!

 

קריאת מחשבות – איך היא מתבצעת?

 

כאמן חושים, פיתחתי כישורים ויכולות המאפשרים לי להכיר טוב יותר את הדרך בה אנשים חושבים. רגע לפני שאני משיב לכם על השאלה, אדגיש איך מחשבות אינן נקראות: אני לא מקבל מסרים, לא "נכנס" אל ראשיהם של אנשים וגם לא מתאם מידע עם אלו העולים לבמה. ומה אני כן עושה? מנתח את שפת הגוף שלהם! יתכן ואתם מעט מופתעים כעת, אך ההבנה, היכולת והשליטה שלי בשפת הגוף ברמת NATIVE, מאפשרות לי לדעת על מה חושבים ברגע נתון.

 

כל אדם, ללא יוצא מן הכלל, מתקשר מסרים באמצעות שפת הגוף שלו. כמנטליסט, אני יודע לעבד את השפה ולתרגם אותה למחשבות. מעבר ליכולת שלי לקרוא שפת גוף ומחשבות, באמצעות הכישורים שרכשתי אני גם יכול לשתול מחשבות!

 

קריאת שפת גוף ומחשבות ע"י מנטליסט – ככה זה נראה!

 

להמשיך לתאר לכם איך עובדת קריאת שפת הגוף והמחשבות? זו אפשרות. לצפות בי בפעולה קורא שפת גוף ומחשבות? אפשרות טובה הרבה יותר! אני משוכנע שאתם משתוקקים לראות איך כל הדבר הזה נראה בפועל (גם אם צפיתם במופעים מסוג זה כבר המון פעמים), ולכן אני מזמין אתכם להיכנס ללשונית "גלריית וידאו" כאן באתר שלי. בגלריה ממתינים לכם מגוון תכנים מצולמים שיעניקו לכם הצצה לעולם המסקרן של קריאת שפת גוף ומחשבות…

 

אז מה שפת הגוף שלכם אומרת? שאתם רוצים לחגוג במופע מרהיב!

 

אתם יכולים להעיד כנראה טוב יותר ממני, כי אין באמת שובע ממופעי קוסמות וטלפתיה. לא משנה כמה פעמים בחייכם צפיתם/נכחתם במופעים מסוג זה, הרי שהם פשוט לא מפסיקים לרגש, להפתיע ולסקרן! המופע שלי "מעבר לדמיון", יעניק לכם חוויה ייחודית ובלתי נשכחת הנשענת על פרפסיכולוגיה, אינטואיציה ומגוון כישורים נוספים. המופע מתאים לאירועים פרטיים ועסקיים – בכל גודל ובכל מקום. באפשרותי להתאים את תוכן המופע לקהל היעד – בתוכנו ואורכו. לפרטים נוספים, התקשרו כעת – 077-997-8777