טריקים פסיכולוגיים שאתם חייבים להכיר

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

אין בכלל ספק שאחד התחומים הכי מרתקים, תחום שמעסיק אנשים בכל הגילאים, מכל ענף הוא תחום הפסיכולוגיה. אמנם הגישה הפסיכולוגית דומה בבסיס שלה לגישות מדעיות אחרות, אך יש לה את המשהו המיוחד שלה.

 

המקום שהפסיכולוגיה הכי בולטת הוא דווקא בתחום הצרכנות, השיווק והפרסום, שם רובנו נופליםלאותם שטיקים. אז הנה כמה טריקים פסיכולוגיים שאתם חייבים להכיר ואפילו אולי יעזרו לכם ביום יום שלכם

 

”אבא שלי לימד אותי“

 

קוראים לזה חוכמה אבהית. אם אתם רוצים שאנשים יקשיבו לכם ויקחו מה שאתם אומרים בצורה רצינית, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לספר להם שלמדתם את הדבר הזה מאבא שלכם.

 

לאנשים יש נטייה להאמין לעצות שמגיעות מההורים שלנו מאשר מאיתנו. מוזר? אולי. אבל זה עובד

 

טריק הירקות לילדים

 

במקום לשאול את הילדים אם הם רוצים ירקות או כמה ירקות הם רוצים, פשוט אל תשאלו. ואם אתם כבר שואלים, תשאלו האם הוא רוצה 2 ברוקולי או 3 ברוקולי וככה בעצם אתם נותנים לו את הזכות לבחור לגבי הכמות.

 

אפשר גם להשתמש בטריק הפסיכולוגי לעוד כל מיני מצבים כמו למשל באיזו כוס הילד רוצה לשתות את המים, צהובה או ירוקה

 

טריקים פסיכולוגיים שאתם חייבים להכיר

 

להסכים באופן אוטומטי

 

אם אתם נניח שואלים אדם איתו אתם מנהלים שיחה שאלה שאמורה לגרום לו להגיע לסוג של החלטה, תוכלו פשוט לגרום לו להסכים אתכם אם תהנהנו בראש, ממש בזמן שאתם שואלים את אותה שאלה.

 

פעולת ההנהון בעצם גורמת לכך שאותו אדם לא התווכח אתכם. מבחינת מוסכמות חברתיות, בדרך כלל אנחנו נוטים ללכת עם הקבוצה ולא נגדה ולכן הרבה פעמים הטריק הזה פשוט עובד

 

לנצח אבל בכייף 

 

אם אתם משחקים משחק שהוא תחרותי כמו שש בש, טניס, רמיקוב או ביליאירד ואתם רוצים לנצח, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להגיד לאדם מולו אתם משחקים אתה משחק ממש ממש טוב“, ”איך אתה עושה את זה??“.

 

הדבר הזה בעצם יגרום לזה שעומדמ ולכם להיות מודע לזה שהוא עושה פעולה מסוימת ממש ממש טוב ואז הוא ינסה לחזור על זה. באופן כזה הוא בעצם מאבד את השליטה שלו ואז הוא יתחיל לשחק פחות טוב

 

מחפשים להעביר ערב בלתי נשכח? חושבים על רעיון לערב גיבוש לעובדים או הפקה מיוחדת ויוצאת דופן? רן גפנר אמן חושים וטלפתיה, יסחוף אתכם למופע שכולו קסם אחד גדול.

 

רן הופיע באינספור מופעי טלפתיה ברחבי העולם וגם בארץ, והוא זכה בתואר האטרקציה מספר אחת בעיר תל אביבעל ידי האתר Trip Advisor. מדובר במופע ייחודי ובלתי נשכח שיהפוך כל אירוע ליוצא דופן. לפרטים ומידע נוסף על המופע ותיאום, צרו קשר דרך האתר ונחזור אליכם במהרה.

 

רן גפנר, 077-997-8777