לא לבעלי לב חלש: מופע אמן חושים לערב חברה

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

מעוניינים לפלפל את האווירה במסגרת ערב גיבוש לכל החבר'ה? תנו את השרביט לאמן חושים כריזמטי שידאג להפוך את המפגש שלכם ליוצא דופן 

 

מכירים את זה שאתם נמצאים כל החבר'ה יחד בערב גיבוש? יש אוכל טוב, אווירה מעולה, אבל משהו בכל זאת חסר? הרשו לנו להציע לכם לפתוח את הראש בעזרת הצעה יצירתית למדי, הכוללת מופע של אמן חושים, כזה שיצליח להדהים אתכם בעזרת טכניקות ושיטות ייחודיות ויוסיף הרבה הומור ועניין לערב שלכם. 

 

ניתן להיווכח בשנים האחרונות כי הזמנת אמן חושים לערב גיבוש או חברה, הינה דרך ייחודית למצות את המיטב מהמפגש שלכם. תוך זמן קצר תתפלאו להיווכח כיצד "הקרח נשבר", כאשר הקולגות לעבודה או החברים הקרובים נהנים מזמן איכות משובח, עשיר בתוכן ומניפולציות שנעשות על גבי החושים שלנו.

 

אמן חושים לערב חברה

אמן חושים לערב חברה: מה כולל המופע?

הזמנת אמן חושים לערב חברה או גיבוש טומנת בחובה פעילות מרתקת שתפקידה להוציא את הקהל מתבניות קבועות בהן הוא נשבה לאורך השנים, זאת באמצעות שימוש בטכניקות אמנות מחשבה, תעתועי קלפים וחיזיון, לצד אשליות קוסמות וטריקים מיוחדים. כל אלו נועדו לארגן לכם ערב בלתי נשכח שיותיר אתכם פעורי פה.

 

אז מה כולל המופע אתם ודאי תוהים? אמן חושים בערב גיבוש או חברה צפוי להציג בפניכם משחקי קלפים מופלאים שעתידים להופיע בין היתר "ממקומות לא צפויים", לצד קריאת מחשבות שיאלצו אתכם להחזיק את הראש מרוב התפעלות, דרך טריקים של שליטה מוחית, טלקינזיס, ועוד אינספור הפתעות מרגשות במיוחד.

 

זוהי הזדמנות פז לצאת מהמסגרת הקבועה או מהשגרה השוחקת, ולהתמסר ולו למשך זמן קצר למופע של אמן חושים בסטנדרטים גבוהים, כזה אשר יגרום למוח שלכם לעבוד שעות נוספות, במובן הטוב של המילה. 

 

אמן חושים לערב חברה: מה חשוב לדעת

קיימים מספר טיפים שיסייעו בבחירת אמן החושים המיטבי עבורכם לטובת ערב גיבוש או חברה. ראשית, יש לאתר אמן חושים מקצועי בעל ניסיון מוכח. אל תהססו לדרוש לצפות בקטעים או סרטונים ממופעים קודמים שלו, ואף לבקש טלפונים של ממליצים שיוכלו לאשרר עבורכם כי אכן מדובר בבעל מקצוע מהשורה הראשונה שישדרג את הערב שלכם. 

 

כבר במהלך השיחה המקדימה עם אמן החושים, הציפו בפניו את אשר על ליבכם – מהו אופי הקהל באירוע, האם ישנן העדפות או הגבלות מסוימות לגבי פעילויות כאלו ואחרות (כך למשל עבור קהל דתי, יתכן ויש צורך בתוכן מעט שונה), מהו אורך המופע המתוכנן ועוד. 

 

רצוי לערוך גם השוואת מחירים בין מספר אמני חושים, על מנת להשיג בסופו של יום את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם, אך מבלי שתפגע באיכות המופע. 

 

מעוניינים במופע של אמן חושים לערב גיבוש/חברה? אשמח לרגש אתכם באירוע מיוחד במינו.

רן גפנר, 077-997-8777