אמן חושים לאירוע - לא רק לילדים

הילדים המתוחכמים של ימינו, שיודעים כל כך הרבה, קוראים ולומדים על כל נושא במהירות, נהנים מאוד ממופעים של אמני חושים. מופעים אלו מאתגרים את החשיבה שלהם ומפתיעים בכל פעם מחדש.

הילדים, שעוד לא הפכו לספקניים כמו המבוגרים, גולשים במחוזות הדמיון ונהנים מכל רגע. יחד עם זאת, גם אנשים מבוגרים שמחוברים לילד הקטן שנמצא בהם (דבר שחשוב מאוד לשמור עליו), יכולים ליהנות מאוד ממופע איכותי של אמן חושים מקצועי ומיומן.

אמן חושים לאירוע - לא רק לילדים

רגע, אבל אמן חושים זה קוסם, לא?

חלק מהאנשים מתבלבלים בין קוסם ובין אמן חושים, לכן חשוב לעצור ולהבהיר שלמרות שאמן החושים והקוסם הם בעלי מקצוע שמבצעים פעולות מפתיעות שאינן מתיישבות עם המציאות, מדובר על תחומים שונים.

קוסם מבצע בעיקר פעולות שמקורן בזריזות ידיים ואחיזת עיניים. לעומת זאת, אמן החושים מתמחה בטלקיניזיס – יכולת להשפיע על חומר באמצעות המחשבות, פסיכולוגיה, טלפתיה – הבחנה בתחושות, רגשות ומחשבות ויכולת לשלוט ברצונות, מחשבות ורגשות של אנשים באמצעות החשיבה.

כוחותיו של אמן החושים הם אינם כוחות על, כלל לא מדובר על גיבור על מקומיקס והוא אינו לובש גלימה, טייץ או אוחז בפטיש. אמן החושים רוכש טכניקות שונות, מבין בפסיכולוגיה ויודע כיצד לנתח את שפת הגוף של האנשים שנמצאים לידו. כמובן, שכדי להיות אמן חושים מוצלח יש להיות בעל כריזמה, הומור, להבין את נפש האדם ולהתברך בתכונות נוספות.

הפקת אירועים נפלאים עם אמן החושים מקצועי

אמן חושים מקצועי ובעל ניסיון יכול להעלות מופע בלתי נשכח ולגרום למבוגרים הספקנים ביותר לשנות, ולו רק לאותם הרגעים את האופן שבו הם רגילים לחשוב.

אמן חושים מוצלח יוכל לגרום לצופים להתמסר לדברים שנאמרים במהלך המופע ולהתלהב מהפעולות השונות שהוא מבצע. הבדיחות, האווירה המעולה שתמלא את המקום והשנינות, יגעו בכל המשתתפים, כאשר חלק מהם יעלו אל הבמה וישתתפו בהופעה.

מופע של אמן חושים מקצועי יכול להתאים למגוון סוגים של אירועים – לימי הולדת, אירועי חברה, חתונות, מסיבת רווקים, מסיבת רווקות, למשפחות שמעוניינות ליהנות מיום גיבוש או לאירועים אחרים. מה שבטוח, אמן חושים מקצועי שניחן בכל התכונות שנחוצות לאמן מסוג זה, יגרום למוזמנים להמשיך ולדבר על האירוע לאורך זמן, זאת בניגוד ללא מעט פעילויות אחרות שפחות ירגשו את הקהל.

אמן חושים לאירוע - לא רק לילדים

לאירוע מרגש וייחודי – נעים מאוד, אמן החושים והטלפתיה – רן גפנר

אם אתם מעוניינים להפיק אירוע מושקע עם פעילות ייחודית שתגרום למוזמנים שלכם להתלהב, תוכלו לפנות אליי- רן גפנר.

במהלך שנות פעילותי כאמן חושים וטלפתיה, הופעתי בפני מגוון קהלים ברחבי הארץ וברחבי העולם. כמו כן, הופעתי בתכניות טלוויזיה וייצגתי את מדינתנו באליפות אירופה באומנות חושים. אני לא רוצה להשוויץ, אבל זכיתי במקום הראשון. נוסף על כך, קיבלתי את פרס האמן היוצר מאיגוד אמני ישראל.

ההופעות שלי מלאות בקסם (לא מהסוג של הקוסמים, אלה באווירה של קסם), הומור ואנרגיות חיוביות ואני משקיע מאוד בכל הופעה ומתאים אותה לקהל.

 אתם מוזמנים לפנות אליי ולשאול כל שאלה. כמו כן, תוכלו לבקש ממני בקשות מיוחדות או כמובן – להזמין הופעה.

 אם אתם מעוניינים לצפות בקטעים שונים מההופעות שלי, תוכלו להציץ בגלריית הווידיאו. כמו כן, תוכלו לקרוא המלצות שונות באתר ולצפות בגלריית התמונות.

תוכלו ליצור קשר דרך הטלפון או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.  אשמח להופיע לפני המוזמנים שלכם ולהפוך את האירוע שלכם לייחודי, מקורי ומלא ניצוצות של אנרגיה טובה!