מנטליסט לילדים

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

מנטליסט לילדים ידוע גם בתור אמן חושים לילדים. מדובר על אדם המופיע עם מופע ייחודי ומרתק, המיועד במיוחד לילדים. המופע כולל מגוון רחב של יכולות מדהימות, כגון טלפתיה וטלקנזיס. ברוב הפעמים, מנטליסט לילדים מתאים לילדים מעל גיל 9, מאחר וילדים בגיל צעיר יותר, עלולים לפספס חלק מהמופע ולא להבין את המשמעות של טלפתיה וסוגים נוספים של אומנות החושים. מדובר על מופע ייחודי ומרתק, שיכול כמובן להתאים לכל המשפחה. ניתן להזמין את המופע כחלק ממסיבת סיום שנה, מסיבת יום הולדת, בת או בר מצווה וכדומה.

 

אני רן גפנר, מנטליסט לילדים, בעל וותק וניסיון עשיר בתחום. אני נחשב לאחד מאומני החושים הטובים והמוצלחים ביותר בארץ, בעל ניסיון עשיר במופעי טלפתיה, השתתפות בתוכניות טלוויזיה ובאליפויות אירופה באומנות החושים.

מנטליסט לילדים

מנטליסט לילדים – התוספת המושלמת לכל חגיגה

כל מי שמעוניין להפוך את מסיבת יום ההולדת של הילד לחוויה בלתי נשכחת, חייב להכיר את המופע הבלתי נשכח של מנטליסט לילדים. מדובר על אמצעי מושלם להלהיב את הילדים ואת ההורים שלהם ולהבטיח לכולם זמן איכות מיוחד במינו. במקום להסתפק בעוד אטרקציה סטנדרטית, כמו- קוסם, מתנפחים וכדומה, ניתן להפתיע את כולם עם מופע אומנות החושים. המופע יהפוך כל סוג של אירוע לנוצץ ומיוחד יותר, מאחר והוא כולל מופע טלפתיה שמתאים במיוחד לילדים, לצד סוגים שונים של אומנות החושים. הילדים ייצאו מהמופע עם חוויה לכל החיים, שתגרום להם לבדוק את גבולות ההבנה שלהם ולתהות על כל האפשרויות השונות, המסתתרות מאחורי העולם המסתורי של העל טבעי. 

 

כיצד לבחור מנטליסט לילדים?

היום ניתן למצוא לא מעט קוסמים ומפעילים לילדים, אך חשוב להבין כי מנטליסט לילדים נחשב בליגה אחרת לחלוטין. מדובר על אמן חושים שיקסים את הילדים ויבטיח לכם אירוע בלתי נשכח. אך על מנת להפיק את המקסימום מהמופע, יש צורך לבחור מראש במנטליסט מנוסה בעבודה עם ילדים. יש לזכור כי ישנו הבדל עצום בין מופע המיועד למבוגרים, לבין מופע המיועד לילדים. לא לכל אחד יש את הכלים המתאימים, על מנת להפיק מידע אטרקטיבי ומותאם ליכולות ההבנה של הילדים. לכן חשוב לוודא כי מדובר על אמן חושים שמנוסה בעבודה עם ילדים ונחשב להצלחה מסחררת בתחומו. מומלץ תמיד להיעזר בהמלצות של לקוחות קודמים, במטרה לקבל פידבק על המופע ועל היחס של האמן לילדים. חשוב להבין כי ילדים תופסים את העולם בצורה שונה ממבוגרים, לכן לא כל סוגי אומנות החושים תתאים ליכולות ההבנה שלהם. אמן מנוסה יתאים את המופע לגיל של הילדים, תוך כדי שילוב אלמנטים שונים, שיהיו מובנים לילדים.

 

אני רן גפנר, מנטליסט לילדים בעל וותק של שנים ומאות המלצות ממופעים קודמים. אני מחזיק בעבר עשיר של מופעי טלפתיה בארץ ובעולם, המותאמים לילדים. לפרטים נוספים, צרו קשר.