מנטליזם

אם יצא לכם להתעניין בעולם הקסם, ייתכן מאוד שיצא לכם לשמוע את המונח: "מנטליזם". "קסמים" אלו מופיעים במגוון הופעות של קוסמים, אך אמני החושים לקחו את התחום מספר צעדים קדימה.

חלק מאמני החושים מכנים את עצמם כ"מנטליסטים". המנטליסט הוא אדם שצבר ניסיון נרחב בקריאה של שפת הגוף, איתור של חפצים שהוסתרו, חיזוי העתיד, טלקינזיס, שידור מחשבות וקריאת מחשבות. חלק מאמני החושים מכנים את עצמם גם כ"אמני טלפתיה", כאשר המושג "קוסם" כלל אינו משקף את מעשיהם.

מנטליזם

איך זה קורה? אני מדמיין או שהאמן חושים הזה באמת יודע מה עובר לי בראש?

בניגוד לקוסמים שמגלים את הקלפים שבחרו המשתתפים בהופעה, ומשתמשים בטכניקת אחיזת עיניים, אמן חושים מעורר בצופים ספקות עמוקים ביותר. היכולת לקרוא את המחשבות של המשתתף או המשתתפת מעוררים תחושת פליאה ואפילו חשש, היכולת לגרום לחפץ מסוים לזוז ממקומו ללא מגע, חשודה אף היא.

ניתן לומר שהמנטליסט בהחלט יכול להפתיע את קהל הצופים, לעורר בהם התפעלות, לגרום לראשם לעבוד במשך שעות נוספות ולהעלות הרבה שאלות. במצב זה הקהל דרוך ומצפה לפעולות הבאות שהמנטליסט יבצע, הוא מנסה להבין איך הדברים שהוא רואה לנגד עיניו או הדברים שהוא שומע מתרחשים, הרי יכולות שכאלו יש רק בסרטים וככל הידוע להם (לקהל הצופים), הם לא נמצאים בתוך אחד מסרטי מארוול או הארי פוטר.

זה קצת מלחיץ כל העסק הזה, אבל גם מאוד מלהיב

חשוב להרגיע את השאלות שעולות בראשם של הצופים. אמן חושים לא באמת ניחן בכוח על טבעי ואין צורך לחשוש שהוא באמת יודע מה המשתתף עשה בקיץ האחרון.

 המנטליסט צבר ידע נרחב בפסיכולוגיה, יכולת לקרוא שפת גוף והוא בקיא בכלים שונים. מעבר לזאת, האמן זקוק לתנאים שונים כדי לבצע את פעולותיו, הימצאותו של האמן על הבמה משרתת אותו.

 כמובן שאמן חושים מוצלח ניחן גם ביכולת ל"חוש" את הקהל שנמצא מולו, דבר שמאפשר לו להתאים את המופע לסוג הקהל, שיכול להיות: ילדים או אנשים מבוגרים, הורים, עובדי חברה או כל מאפיין אחר שיכול לסייע לאמן למקד את הופעתו ולהתאים אותה לקהל. כמו כן, יהיה אמן חושים מוצלח בעל כריזמה וחוש הומור.

כוחו של המנטליסט – ספוילר: לא, זה לא כוחות על, ולמרות זאת, האווירה של ההופעה קסומה

ניתן להבין שמנטליסט לא ניחן בכוחות על, אך הוא בהחלט צריך להיות מצויד בכלים שונים, ידע נרחב וקסם אישי.

במידה שאתם מעוניינים ליהנות ממופע ייחודי של אמן חושים מקצועי שניחן בכל התכונות שהופכות אמן חושים לאמן חושים מוצלח, אתם מוזמנים לפנות אליי – שלום לכולכם, שמי רן גפנר.

כאמן חושים וטלפתיה, אני מקפיד להתחבר אל הרגשות של הקהל שלי ולהפתיע את המשתתפים לאורך כל ההופעה.

 כפי שנאמר – גם לי אין כוחות על. אני משתמש בשפע טכניקות שרכשתי במהלך שנים רבות ובידע שצברתי בתחומים השונים של העולם הנפלא שבו אני עוסק.

אני מופיע בפני מגוון קהלים – מול ילדים, מבוגרים, אנשי עסקים רציניים, עובדים ושאר קהלים ומקפיד להעניק לקהל שלי חוויה שתשאיר אותו עם פה פעור.

במהלך המופע אזמין אתכם להשתתף, כאן אני ממליץ לכם שלא להתבייש ולעלות על הבמה. כמובן שאתם תמיד יכולים להישאר במושבכם ולצפות במשתתפים האחרים מופיעים על הבמה.

במידה שאתם מעוניינים ליהנות ממופע שיאתגר לכם את המחשבה, אתם מוזמנים ליצור קשר דרך הטלפון או למלא את הפרטים שלכם ואחזור אליכם בהקדם. אשמח להפתיע ולרגש אתכם עם מופע מרהיב.