זה הזמן לשמוח: קוסם לציבור הדתי

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

הביקוש למופע קסמים המותאם לציבור הדתי או החרדי נמצא בשנים האחרונות במגמת עלייה מתמדת. על מה חשוב להקפיד כאשר מזמינים לאירוע קוסם לציבור הדתי? כל התשובות

 

ציבור חובשי הכיפות ושומרי המסורת בישראל נחשב שלא בכדי לאוכלוסייה יקרה בעלת ערכים ואמונות אותם עלינו לכבד. זוהי גם הסיבה בגינה קיים צורך להתאים עבור מגזר זה מופעי בידור ופנאי תוך שמירה על עקרונות החיים והטרמינולוגיה הייחודיים לציבורים אלו.

 

כך גם כאשר מדובר על מופע של קוסם לציבור הדתי, הנדרש לתקשר עם קהל המשתתפים ולחשוף בפניהם טכניקות ופעלולים יוצאי דופן. החוכמה במופעים שכאלו בהתאמה לציבור דתי או חרדי, הינה לשמור על איזון לאורך כל המופע תוך הימנעות ככל הניתן משימוש במילים או מעשים שעשויים במובן כזה או אחר לפגוע ואף לגרום לאי נוחות בקרב הקהל.

 

גם על פרמטרים נוספים במהלך מופע הקוסמות מושם דגש עליון, החל ממוסיקת רקע הנבחרת בקפידה בכדי שתהא תואמת לרוח ההלכה (במידת הצורך). יצוין כי השימוש באלמנטים וטכניקות קוסמות נעשה תוך מלאכת מחשבת והקפדה על כל פרט ופרט, לצורך שביעות רצונו המלאה של קהל המשתתפים.

 

קוסם לציבור הדתי

קוסם לציבור הדתי – אירוע ייחודי שיפתיע את היקרים לכם

מופעי קוסמות המיועדים לציבור דתי הם כאלו המתבצעים בהשראת תורת ישראל, או לפחות עם אזכורים או סממנים שלה. כך למשל, במהלך המופע נחשוף טריקים ותרגילי קוסמות שונים, במטרה להראות כי לא מדובר בכישוף. יתר על כן, המופע מותאם גם לחגי ישראל על מנת לבדר את קהל המשתתפים ולהכניס אותו אל אווירת החגים (לדוגמה: חנוכה, פורים, פסח, שבועות) בצורה האופטימלית.

 

יתר על כן, אירוע בהנחיית קוסם לציבור הדתי טומן בחובו עוד שורה של הפתעות, לרבות תפאורה מרהיבה, ציוד קסמים מודרני, ביצוע תרגילים משותפים במהלכם הקהל נדרש לקחת חלק פעיל במופע. הכל נעשה כמובן באווירה הומוריסטית ומשעשעת שנועדה להפיג מתחים ולרתק את הצופים גם יחד.

 

קוסם לציבור הדתי – ירים לכם את האירוע לשמיים!

מעוניינים באטרקציה שוברת שגרה שתקפיץ את האירוע שלכם למחוזות הגבוהים ביותר? הרשו לנו להציע לכם להפתיע את היקרים לליבכם עם מופע קוסם לציבור הדתי או החרדי – הזדמנות נפלאה לאתגר את בני המשפחה, החברים הקרובים, העמיתים לישיבה או כל קהל אחר, באמצעות מופע סוחף ואנרגטי במהלכו תזכו לראות מקרוב קסמים מטורפים שצפויים להותיר אתכם פעורי פה. 

 

כקוסם מוערך בעל ניסיון עשיר בהופעות מול כל סוגי הקהלים מצפון ועד דרום, אני סמוך ובטוח כי במידה ותזמינו את שירותי הקוסמות באמתחתי לאירוע שלכם, תזכו לתמורה מלאה.

 

זהו המקום לציין כי במרוצת השנים הופעתי מול מגוון רחב של קהלים חובשי כיפה ושומרי מסורת, כגון: תלמודי תורה, ישיבות הסדר, גרעינים תורניים, קהלי בית כנסת והיד עוד נטויה. 

 

רן גפנר, 077-997-8777