זה הזמן לשמוח: קוסם לקייטנות

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

מחפשים דרך אופטימלית לרגש את הילדים במהלך החופשה? זקוקים לפעילות יצירתית ומשעשעת בעלת ערך מוסף? הזמנת קוסם לקייטנות הינה הפתרון המושלם עבורכם

 

כמדי קיץ או תקופת חגים מצויים ההורים שוב מול אותה דילמה – האם לשלוח את ילדיהם הצעירים לקייטנה מעשירה שתאפשר להם להמשיך לנהל את שגרת העבודה כסדרה, או שמא לנצל את הזמן החופשי עם הילדים עד חזרתם למסגרות החינוך השונות. 

 

חלק לא מבוטל מההורים בוחר בסופו של יום באופציה הראשונה, מתוך ציפייה כי הקייטנה תספק לילדים ערך מוסף בשילוב פעילויות חווייתיות וחינוכיות שיש בהן בכדי להעצים ולפתח אותם.

 

אחת הפעילויות שמצליחה כמעט תמיד לרגש את הילדים ולהעלות חיוך על פניהם, כוללת הזמנה של קוסם לקייטנות. לרוב זהו קוסם מנוסה בעל זיקה מיוחדת לילדים ומי שמסוגל להתאים את הפעילות לפי גילם ורצונותיהם.

 

מדובר אפוא בפעילות מיוחדת במינה שמצליחה להוציא את משתתפי הקייטנה מן השגרה, ולהפוך אותם תוך דקות בודדות מצופים פאסיביים לבעלי עניין במתרחש על הבמה. בנוסף, מופע הקוסמות בקייטנות מאפשר לילדים לרוב גם לקחת חלק פעיל בפעלולים ותכסיסים למיניהם, אלמנט נוסף שמטרתו לספק להם פעילות מבדרת ומהנה במיוחד.

 

אמן חושים

כיצד בוחרים קוסם לקייטנות?

בבואנו לבחור קוסם לקייטנות חשוב לשים דגש על מספר פרמטרים מרכזיים, אשר עמידה בהם צפויה להגדיל משמעותית את הסיכויים כי אכן נבחר בקוסם ראוי ואיכותי שיספק לילדים אטרקציה חווייתית. ראשית, כבר במהלך שיחת ההיכרות הראשונית עם הקוסם מומלץ לשאול לניסיונו ולתוכן המופע אותו הוא מעלה בפני קייטנות או אירועים נוספים הכוללים ילדים. כדאי גם לבקש מקוסם לקייטנות טלפונים של ממליצים שונים, עמם תוכלו לטכס עצה ולשמוע את חוות דעתם בטרם תגבשו החלטה סופית.

 

בעידן הדיגיטלי של היום, אל תתביישו לבקש לצפות אפילו בסרטון תדמית או בקטע וידאו אחר של הקוסם המיועד. באמצעות סרטון שכזה תוכלו לזכות בהמחשה ליכולותיו, וכן להיווכח האם באמת מדובר בבעל מקצוע מיומן, או לחילופין בקוסם שאינו עולה על הציפיות שלכם.

 

חשוב לציין כי מופע קוסמות איכותי לקייטנה הוא כזה שעשוי לחזק בקרב הילדים מרכיבים חברתיים, כמו ביטחון ודימוי עצמי. בעזרת ההשתתפות הפעילה במופע, צפויים הילדים לפתח גם כישורים ומיומנויות הכוללים, בין היתר, דיוק, התמדה, מסירות ונקיטת פעולה אקטיבית.

 

ומה לגבי המחיר, אתם ודאי תוהים? צריך להבהיר כי המחיר בין קוסם לקוסם עשוי להשתנות, שכן זהו שוק חופשי שבו אין רגולציה על המחיר. עם זאת, טווח המחירים הנהוג להפעלה למשך 45-60 דקות, עשויה לנוע בין 500-800 שקלים. כאשר מדובר בקייטנת קיץ המחיר אף עשוי להיות גבוה יותר ולנוע בטווח של 1000-1500 שקלים. 

 

אז אם אתם מחפשים להעשיר את הקייטנה שלכם ולהעניק לילדים פעילות מיוחדת שתותיר בהם זיכרונות לשנים ארוכות קדימה, אין ספק כי הזמנת קוסם לקייטנות היא בגדר אופציה נהדרת שאין לוותר עליה.

 

רן גפנר, 077-997-8777