איך אפשר לרגש קהל בזמני קורונה

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

הקהל הישראלי הוא קהל חם ומפרגן, שכיף להופיע בפניו. יחד עם זאת, הוא גם קהל לא מתפשר, שלא עושה הנחות למופע שאינו מרגש באמת. על אחת כמה וכמה בימי הקורונה, בהם שורר חוסר ודאות לגבי התקלות עם אנשים זרים באולם מופעים, כאשר אמנים נאלצים להמציא את עצמם מחדש ולהופיע בזום. אז איך אפשר לבחור מופע בימי קורונה, שיצליח להדהים את הקהל ולרגש אותו באמת?

 

מופעים בזום – זה יכול לעבוד?

הופעה בזום היא עניין מורכב, שכן היא מבטלת את האלמנט הכי משמעותי של הופעה בפני קהל – הקשר הבלתי אמצעי בין האמן לבין הקהל. מופע בזום, על כל יתרונותיו, עשוי להפריע לזרימה הטבעית של המופע ואפילו להפריע באופן מהותי, להצלחת המופע.

 

משום כך, כדי לבחור מופע מתאים לביצוע גם במסגרת פגישת זום, חשוב לבחור מופע, שעובר את המחסומים של הזום בקלות. מופע כזה יכול לרגש ולהפתיע את הקהל, אפילו שהוא נעשה באמצעים טכנולוגיים, ממרחק גדול.

איך אפשר לרגש קהל בזמני קורונה

מופע שעובר בקלות את מגבלות הקורונה והזום

בניגוד למופע סטנד אפ, או מופע מוזיקלי, שבמהלכו הקשר הישיר עם הקהל הוא קריטי, מופע של אמן חושים מצליח לשבור את חומות הזום והקורונה בקלות מדהימה.

 

במיוחד כאשר מדובר על קהל גדול, כאשר לא ניתן לרכז מספר גדול של אנשים במקום אחד, הופעה של אמן חושים בזום יכולה לספק לכם בדיוק את האטרקציה שאתם מחפשים.

 

אמן חושים שמציע הופעות בזום, חייב להיות מאוד כשרוני ומקצועי. הוא צריך להבין איך מופיעים גם בפני קהל שרואה אותו דרך מסכים ולא רק על הבמה והוא צריך להיות מסוגל לעבוד על קטעים מקוריים, יחד עם הקהל, גם ממרחק של אלפי קילומטרים – דרך הזום.

 

אבל אמן חושים, יותר מכל אמן מופיע אחר, יכול לעשות את זה בקלות רבה יותר, בעיקר בגלל היכולת שלו "לחדור" לתוך המוח של משתתפים בקהל, להפתיע אותם עם עובדות מדהימות על עצמם, לגרום להם לבצע פעולות שונות לפי פקודה ולבצע שפע של קטעים אינטראקטיביים, שלא יאפשרו לאף אחד בקהל להישאר אדיש.

 

לאילו סוגי קהל זה יכול להתאים?

מופע של אמן חושים הוא מגוון הרבה יותר ממה שמקובל לחשוב. למעשה, אמן חושים מקצועי ואיכותי, יכול להופיע כמעט בפני כל סוג של קהל. החל בוועדי עובדים, אירועי חברה ואירועים עסקיים וכלה באירועים לילדים, אירועים משפחתיים, ערבי חברה ואפילו מסיבת רווקות.

 

לסיכום

הופעה של אמן חושים מקצועי היא ורסטילית, אמנותית, מרשימה ומרגשת כל כך, עד כי גם כאשר לא ניתן לראות את האמן בלייב על הבמה, הוא יכול להעביר לקהל חוויה בלתי נשכחת, חד פעמית, מדהימה ומפתיעה – גם דרך הזום.

 

רוצים לבדוק אם המופע שלנו מתאים לאירוע שלכם? צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

 

רן גפנר, 077-997-8777