כעת, כשבנכם מתקרב בצעדי ענק לגיל 13, אתם מבינים כי האמירה "הזמן עובר כשנהנים", אינה קלישאה. אני רק יכול לתאר לעצמי עד כמה ההתרגשות שמציפה אתכם גדולה, ועד כמה אתם נחושים לחגוג לילדכם אירוע בלתי נשכח בנוכחות משפחה וחברים! 

 

כידוע, אירועים גדולים לרבות בר המצווה, נחגגים עם "נקודת שיא": אטרקציה, פעילות או מופע המשתלבים בשיאו של האירוע. השאלה איך לחגוג את בר המצווה באווירה קסומה, מרגשת וייחודית מדירה שינה מעיניכם? יש לי תשובה בעבורכם שלא רק תאפשר לכם לישון טוב הלילה, אלא גם תבטיח אירוע בר מצווה בלתי נשכח!

 

בחירת אטרקציה לבר מצווה – מה חשוב לקחת בחשבון?

 

מאחר שהגעתם עד לכאן, אני מנחש כי אתם בשלב בו אתם בוחנים אפשרויות לאטרקציה, פעילות או מופע מרהיב לבר המצווה של בנכם. בימי ההולדת הקודמים, הבחירה הייתה קלה למדי שכן היא נשענה על העדפותיו של הילד בלבד. עם זאת, ביום ההולדת ה-13, נדרשת מעורבות מלאה שלכם והתחשבות בדברים הבאים:

  • גיל בר המצווה – 13 שנים, הוא גיל שנמצא על התפר שבין ילדות לבגרות. מכאן, שצריך למצוא אטרקציה מרכזית לאירוע שמצד אחד ראויה ומתאימה לילדים, אך מצד שני כזו שאינה "ילדותית"
  • באירועי בר מצווה, שלא כמו בימי ההולדת האחרים, קהל האורחים מאד מגוון מבחינת הגילאים: חבריו של בנכם, האחים שלכם, סבא וסבתא, שכנים וחברים וכן הלאה. מכאן, שחשוב לבחור באטרקציה שתהיה רלוונטית לכל אורח ובכל גיל

 

איך חוגגים בר מצווה באווירה קסומה? 

 

השאלה שלבטח מבליחה כעת לראשכם היא: "אז איך ניתן לחגוג אירוע בר מצווה באווירה קסומה ומרגשת?". התשובה היא עם מופע טלפתיה! כשאני מציע את המופע שלי לאירועי בר המצווה, התגובה האוטומטית היא: "באמת? ניתן לשלב מופע גדול כזה באירוע בר מצווה?". את מופעי הטלפתיה מוכרים לרבים מהמסך הגדול, ניתן לשלב גם בשיאו של אירועי בר המצווה! 

 

למופע טלפתיה באירועים ישנם כמה יתרונות בולטים שהופכים את הבחירה בו לטבעית:

 

  • מופע הטלפתיה מוסיף לאירוע ממד בידורי – מרגש וחוויתי
  • הודות למופע הטלפתיה, אירוע בר המצווה נהנה ממיתוג יוקרתי וייזכר לשנים!
  • האירוע נופל על תקופה של הגבלות וסגרים? ניתן לחגוג בר מצווה עם מופע טלפתיה בזום!

 

"מהו מופע הטלפתיה המומלץ ביותר לאירוע בר מצווה?"

 

אני שמח להציע 2 אפשרויות שונות לחגיגת אירוע בר מצווה קסום:

  • מופע close up – מופע חוויתי שאינו מתרחש על הבמה, אלא ממש בין האורחים. במידה שאתם חוגגים אירוע בסגנון קוקטייל לדוגמא, אעבור בין האורחים ואפתיע אותם עם קריאת מחשבות, קסמים ייחודיים וזו רק ההתחלה…
  • מופע במה – אפשרות נוספת היא לרכז את כל האורחים במקומותיהם, ולהעניק להם מופע טלפתיה "קלאסי"! גם במופע זה העטוף בהומור וקסם, מעורבותו של הקהל גבוהה.

 

אז איך חוגגים 13 שנים של אושר ונחת? עם מופע 1 – מופע טלפתיה! לפרטים נוספים, התקשרו – 077-997-8777