איך הופכים להיות אמן חושים?

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

חולמים להיות אמני חושים? רוצים להפתיע את כל הסובבים אתכם בתרגיל מנטאלי מדהים? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מידע כללי בנוגע לשאלה המופיעה בכותרת: איך הופכים להיות אמן חושים

 

אמני חושים זוכים בשנים האחרונות לפופולאריות הולכת וגוברת בקרב הקהל הרחב, כאשר יותר ויותר אנשים מאמינים שכל אחד ואחת מאמני החושים הוא בעל כוחות על טבעיים המאפשרים לו לבצע תרגילים מנטאליים מעוררי פליאה והשתאות והם נותרים עם שאלה אחת מרכזית: איך הוא מצליח לעשות זאת???

 

על מנת להבין איך הופכים להיות אמן חושים, נציין מראש את העובדה שרוב הטכניקות בהן אמני החושים עושים שימוש, מתחילות ונגמרות באותן הטכניקות שקוסמים משתמשים בהן רק באופן אחר, דרך שונה וכיוון אחר, ולכן, השלב הראשון בדרך להיות אמן חושים הוא ללמוד קסמים וכמה שיותר. כאשר תתחילו ללמוד קסמים, אתם תבינו למעשה את הרעיון הבסיסי העומד מאחורי כל קסם או תרגיל מנטאלי כזה או אחר: לגרום לאדם האחר להאמין שביצעתם לנגד עיניו פעולה קוסמית שאין לה כל הסבר מלבד העובדה שיש לכם כוחות על טבעיים המאפשרים לכם לבצע את הפעולה. ככל שתלמדו יותר קסמים, כך תוכלו לפתח את המיומנויות האישיות שלכם ויצוצו בראשכם רעיונות שונים ליצירת אפקט קוסמי שיעורר פליאה והשתאות בקרב האנשים סביבכם.

איך הופכים להיות אמן חושים

ידע זה כוח וחוש שישי זה תרגול 

אמן חושים טוב ומוצלח הוא אדם שלמד היטב את כל הטכניקות הבסיסיות והמורכבות יותר באמצעותן ניתן לבצע תרגילים מנטאליים מעוררי פליאה והשתאות, ובדומה לכל תחום אחר בחיים, גם בתחום אמנות החושים קיימת ספרות מקצועית ואינספור מאמרים ותכנים טקסטואליים באמצעותם ניתן ללמוד את השלבים השונים הנדרשים לביצוע מושלם של תרגילים מנטאליים כאלו ואחרים. יחד עם זאת, חשוב לציין שמרבית הספרות המקצועית בנושא היא בשפה האנגלית, ולכן, מומלץ לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין להפוך לאמן חופשים, לשפר את רמת האנגלית שלו. 

 

כאשר מתחילים להעמיק חקר בתחום זה, לומדים לבצע מספר תרגילים בסיסיים בהם אמני חושים מרבים לעשות שימוש. תרגילים אלו, בדומה לכל קסם מדהים אחר, מחייבים אתכם לתרגל שוב ושוב את הטכניקה הבסיסית עד לרמה שאתם יכולים לבצע את התרגיל באופן חלק ומושלם. קוסם טוב מתאמן במשך ימים ולילות על זריזות ידיים ואילו מנטליסט טוב מתאמן על האופן בו הוא משכנע את הצד השני, ולכן, מומלץ לקרוא גם ספרים בנושא אמנות השכנוע ולתרגל את הנושא מדי יום שעות על גבי שעות. נושא חשוב נוסף אותו מומלץ ללמוד הוא שפת גוף והאופן בו אנשים מגיבים באמצעות גופם לסיטואציות שונות בחייהם.

ללא ספק – אימון ולמידה מתמידה הן המפתח והתשובה לשאלה איך להפוך לאמן חושים.

 

לפתח את הנושא למקום ייחודי משלכם 

לאחר שתלמדו את הטכניקות הבסיסיות בהן מנטליסטים עושים שימוש, אנו ממליצים לכם לקחת את הרעיון הבסיסי ולפתח אותו לכיוון מפתיע וחדש משלכם. לצורך כך, תדרשו להגיע למיומנויות גבוהות בכל הנוגע ליצירת האפקט של התרגיל המנטלי אותו אתם מפתחים, אך הדבר בהחלט אפשרי במידה ותקדישו ימים ולילות במהלכם תתמקדו אך ורק בפיתוח המיומנויות האישיות שלכם בכל הנוגע לביצוע התרגיל.