מאירוע פרטי לאירוע עסקי – אמן חושים לאירוע!

לא שאתם צריכים להיות מנהלי אירועים דגולים או בעלי ניסיון רב בהפקה של אירועים על מנת לדעת כי כל אירוע הנערך כיום מארח גם אטרקציה מרכזית. מהי אטרקציה? ערך מוסף שאתם מעניקים לאורחים שלכם בדמות פעילות או מופע מיוחד. אם גם אתם חוגגים בקרוב אירוע ורוצים להבטיח את שביעות רצון האורחים – אמן חושים לאירוע הוא המענה עבורכם. רן גפנר בעל ניסיון עשיר ותארים מכובדים, עם קסם ייחודי וחוש במה שמתעלה מעל לחוש השישי!

המטרה: לגרום לאורחים לדבר על האירוע הרבה אחריו

לא משנה כלל העובדה אם האירוע שלכם מארח עשרות בודדות של אורחים או כמות אדירה של אורחים. כל אירוע שאתם חוגגים הוא אירוע שאתם רוצים לקבל עליו מחמאות. חלק בלתי נפרד מהאירוח שלכם כולל גם את הערך המוסף שאתם משלבים בו, ותופתעו לגלות שתוכלו להצטיין בו עם אמן חושים לאירוע! במרבית המקרים, האורחים עוזבים את האירוע בסיומו ומודים לכם על האירוח הלבבי. בעת שאתם מארחים את רן באירוע? סביר כי האורחים יתקשו לעזוב את האירוע, וסביר עוד יותר שלא תפסיקו לקבל עליו מחמאות.

 

מופע הטלפתיה והחושים באירוע שלכם אינו חוויה המתחילה ומסתיימת בשעה, אלא שמדובר על חוויה מתמשכת שעליה ימשיכו להרהר האורחים שלכם גם למחרת. טלפתיה, קסמים וסגנון ייחודי הם מה שמאפיין את רן, כאשר המופע לוקח את האורחים שלכם למסע קסום ומרתק אל הגבולות שבין הדמיון והמציאות. צרו גם אתם את הצלחת האירוע שלכם עם מופע המבוסס על כריזמה, הומור ושנינות – זו חוויה שלא תדעו ממנה שובע!

אירועים פרטיים: טעם חדש, מרגש ואקזוטי באירוע

מופע של אמן חושים לאירוע, הינו המופע המתאים ביותר לחגיגת אירועים פרטיים! הקהל המגיע לחגוג כל אירוע ואירוע, רוצה להתרגש ולהיות מופתע. בפועל, האירועים הנחגגים כיום נחגגים בסטנדרט גבוה מאד כך שכמעט ולא ניתן לרגש את האורחים. מופע טלפתיה הוא בין המופעים הבודדים שעוד נותרו כמסתוריים, מפתיעים, מרגשים ולא ברורים – מה שמאפשר גם לכם להוכיח לאורחים שלכם כי לעולם לא מאוחר להתרגש.

העסקה הטובה ביותר שתעשו באירוע העסקי שלכם

אירועים עסקיים הם כבר מזמן לא אירועים שמתחילים בחליפה מהודרת ומסתיימים בהרצאה ארוכה. כיום, בעלי הכנסים והתערוכות מודעים היטב לעובדה כי על מנת לרתק את הקהל, חשוב לשזור באירוע אלמנטים נוספים. מופע בידור איכותי ושונה מהמקובל בנוף האירועים. מופע של אמן חושים לאירוע, הוא בדיוק מה שאתם צריכים בכדי למגנט את האורחים שלכם.