כל מה שרציתם לדעת על כישרון על חושי

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

כישרון על חושי מבוסס על שימוש בפרפסיכולוגיה כדי לבצע מופע מרשים מול קהל. באמצעות שיטה זו, אמן החושים מסוגל לקרוא את המחשבות של אדם אחר וגם לשדר לו נתונים ספציפיים באמצעות קו החשיבה וכך האורח יאמר בדיוק את התשובה אשר המנטליסט ציפה לה. 


אמן על חושי 

הופעה של אמן על חושי ברמה בין לאומית היא חגיגה אמיתית כיוון שהקהל נחשף להופעה שבדרך כלל הוא לא רואה. האמן מזמין בדרך כלל את אחד מהמשתתפים לבצע עמו תרגיל בחשיבה. הוא מציע לו לחשוב על מילה או ספרה בהתאם להנחיות שהוא מעביר לו. השדרים שהאמן משדר באמצעות טלפתיה, התרגיל אורך כמה דקות של מתח וצחוקים ובסופו של דבר התשובה זהה לזו שהאמן חשף מראש באמצעות השלט שזוהי מילת המפתח. באמצעות החוש השישי שלו הוא השפיע על קו המחשבה שידר את המילה המדוברת ואכן היא זו שנאמרה בסופו של דבר. 

זריזות המחשבה של אמן החושים היא זו שמאפשרת לו לבצע את הפעולות הללו כיאות, תוך השפעה מנטלית על גורמים אחרים, בלי שהם מודעים לכך שהמילה הספציפית שהם בחרו נבעה מחוט מחשבה שהם קיבלו מהאמן וכך הם אמרו מה שאמרו אף על פי שלפעמים הם חושבים על מילה אחרת.

כישרון על חושי
כישרון על חושי


שימוש באמצעים על חושיים 

קיימות כמה יכולות אשר מסייעות לאמן החושים לעלות על התשובות המתאימות ביותר שיובילו אותו לתשובות העתידיות על ידי קריאה מדויקת של המחשות ושל שפת הגוף בדרך ייחודית ומדויקת. האינטואיציה של האמן מבוססת על כמה תכונות יוצאות דופן שלו כמו המסוגלות לזכור באופן פנומנלי פרטים קטנים וחשובים כמו שמות, מקומות, מילים, ספרות ולקשר בין כולם יחד כדי להגיע לתוצאה הנכונה.

כמו כן, הוא משלב במעשיו ובקסמיו פעולות אשר קשורות לסוגסטיה וכך הוא יוצר אשליות. הקהל בדרך כלל המום מההתנהלות ותוך שניות נוצר כבר מפנה והאמן או האורח מגיעים לממצאים שעליהם דובר מראש. 

 

פעולות לא צפויות של אמן החושים 

הפעולות הנסתרות יוצרות מצבים לא צפויים ומובילה את האשליה למציאות העכשווית בדרך אינטליגנטית אשר מלאה בחוש הומור. הקהל המרותק למופע המסקרן יוצא מגדרו. ברור לאורחים שהוא יצליח במשימה ויאמר את המילה שתוכננה, אך כשה מגיע הקהל קם על רגליו ומפגין את אהדתו לאמן במחיאות כפיים ובקריאות עידוד.

ההופעות של אמן החושים הן כל כך מעניינות שהקהל עושה כל שניתן כדי למשוך את קיומן לפרקי זמן ארוכים ככל האפשר. הם מרגישים שמדובר בחוויה עוצמתית שהשאירה עליהם רושם רב כיוון שמדובר בסוג של מופע יוצא דופן.

אמן חושים הוא הפתרון שיקפיץ גם את האורחים שלכם על רגליהם. דברו אתנו לקבלת מידע נוסף לגבי תיאום הופעות באירועים פרטיים ועסקיים .