בין אחיזת עיניים למופע טלפתיה – כל מה שרציתם לדעת

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

מופעי אמן חושים הזוכים לתהודה נרחבת נמצאים על התפר שבין מופע מרהיב הנראה כלקוח מעולם אחר לבין מיומנות וכישרון להם אין תחליף


כאשר אנו צופים במופעי טלפתיה עליהם אמונים אמני חושים, מנטליסטים או קוסמים למיניהם, התגובה הראשונה שעוברת לנו בראש בדרך כלל מסתכמת בשאלה "איך לעזאזל הוא הצליח לעשות זאת". 

 

הסקרנות הזו הינה תגובה טבעית לתדהמה בה אנו נתקפים נוכח יכולת קריאת המחשבות, חזיון התעתועים והיכולת של אמנים יצירתיים אלו לשלוף מן השרוול בכל פעם הפתעה חדשה, כזו המבוססת על כישרון ומיומנות יוצאי דופן בשילוב מסתורין. 

 

אין ספק כי אמנות הטלפתיה הינה בגדר עולם ומלואו אשר רב הנסתר בה על הגלוי, אך באותה נשימה על מנת להחזיק מופע שלם המבוסס עליה, נדרש אדם כריזמטי ובעל שיעור קומה שבאמתחתו היכולת ליצור אינטרקציה מרתקת עם הקהל. הסוד כאן טמון למעשה ביצירת קשר בינאישי אשר הופך את המופע לחוויה מיוחדת במינה, המעניקה תמורה מלאה לצופים שנותרים פעורי פה, במובן החיובי של המילה.

 

בין אחיזת עיניים למופע טלפתיה – איך זה באמת עובד? 

כאן הגענו לשאלת מיליון הדולר. לכל אמן חושים המתבסס על אמנות הטלפתיה קיימות שיטות או טכניקות ייחודיות משלו. הן מתבססות לרוב על אתגרי קוסמות בדרגות שונות, המושתתות בעיקר על זריזות ידיים וביצוע פעלולים הנראים כבלתי אפשריים עבור האדם הממוצע. 

 

אלו משולבים בה בעת עם תחום הטלפתיה שנועד להקנות למופע אלמנט "על-חושי", תוך יצירת אשליה כלפי הצופה כי מדובר בכוחות על טבעיים, שהם כביכול אלו שהובילו להצלחת הקסם.

 

זה המקום להבהיר כי לא מדובר בתחום אותו ניתן להגדיר רק בעזרת "שחור" ו"לבן", שכן בין אחיזת עיניים למופע טלפתיה קיים חלל משמעותי, לתוכו נכנסים כישורי מניפולציה אנושית מעולמות הפסיכולוגיה, "קריאה קרה" המצליחה לפענח אדם זר מבלי להכיר אותו באמת (על סמך דיבור ושפת גוף), מיומנות קריאת מחשבות של שני מוחות שונים באותו זמן ועד לטלקינזיס שמשמעותו הזזת חפצים בעזרת כוח המחשבה בלבד.

בין אחיזת עיניים למופע טלפתיה

 

בין אחיזת עיניים למופע טלפתיה – עסק למקצוענים בלבד

הסינרגיה בין הפרקטיקה ליכולת הבימתית מצידו של אמן חושים כריזמטי, היא זו שתכריע בסופו של יום האם המופע אכן יצליח לרתק את הצופים ולהותיר אותם המומים בכל פעם מחדש.

 

זו בדיוק הסיבה לשמה עלינו שלא להתפשר על כל בעל מקצוע, אלא לבחון באופן מעמיק כי אכן מדובר באמן חושים או מנטליסט המעורה באמנות הטלפתיה על סוגיה השונים, וכזה אשר צבר קילומטרז' על מול קהל. 

 

מומלץ לבקש גם כמה טלפונים של ממליצים, על מנת לוודא כי אכן בחרתם בבעל מקצוע שבאמת מסוגל לשלהב את הקהל ולספק לו חוויה מעולם אחר.

 

מעוניינים במופע טלפתיה מלא מסתורין? אשמח לספק לכם ערב מרגש ועשיר בחוויות קסומות.

רן גפנר, 077-997-8777