הרשו לעצמכם להתרגש: מופע טלפתיה לערב חברה 

מי זה רן גפנר? צפו בסרטון:

 

מחפשים כיצד לאתגר את קהל העובדים שלכם בערב בלתי נשכח שיותיר אותם פעורי פה? בעזרת מופע טלפתיה לערב חברה רווי באדרנלין ומסתורין תזכו לאטרקציה מרתקת  

 

כשמדובר בארגון או חברה המאגדת תחתיה כמות נכבדת של עובדים, מקובל כי ההנהלה מקיימת אחת לתקופה אירוע או ערב גיבוש. תכליתו של אירוע שכזה נועד לאפשר לעובדים לצאת משגרת העבודה השוחקת ולו לכמה שעות, על מנת להתאוורר ולזכות לערך מוסף חברתי. 

 

אין זה סוד כי חלק ממנהלי הארגונים או מחלקות משאבי האנוש מחפשים באופן נואש אחר הפעלות יצירתיות, כאלו שיצליחו לרגש את העובדים ולהותיר בהם תחושה מופלאה. אחרי שאלו גייסו זה מכבר זמר, מוסיקאי או סטנדאפיסט, הרשו לנו להציע לכם להתרגש הפעם עם מופע טלפתיה לערב חברה – פעילות יצירתית ושובה לב אשר צפויה להותיר את קהל העובדים שלכם נרגש ופעור פה. 

הרשו לעצמכם להתרגש: מופע טלפתיה לערב חברה

מופע טלפתיה לערב חברה – מה זה אומר?

אמן טלפתיה או אמן חושים, כפי שנהוג לקרוא לאדם העוסק בתחום, הינו בעל כישרון ייחודי המשלב בין חזות משכנעת, תקשורת טובה עם הקהל, בשילוב גימיקים והפעלות יצירתיות שמצליחים להפוך את המופע למטריף בכל קנה מידה.

 

באמצעות טכניקות שונות מעולם הקוסמות, שימוש בחיזויים בלתי אפשריים והסתברויות בלתי הגיוניות, הופך מופע טלפתיה לערב חברה לכזה שצפוי לרתק את קהל העובדים שלכם לאורך כל שלבי המופע. בנוסף, מרבית מופעי הטלפתיה מאפשרים לקהל להשתתף באופן פעיל בקטעים השונים, נתון אשר צפוי לחזק את הקשר שלהם למופע ולמנוע מהם כל הסחת דעת אחרת.

 

מופע הטלפתיה כולל מגוון רחב של אפקטים והפעלות יצירתיות, לרבות קריאת מחשבות, מנטליזם בעזרת קלפים, קריאת שפת גוף, חיזוי ונבואות, תוך חיבור בלתי-אמצעי בין אנשים. המופע משלב בתוכו כריזמה מצד אמן הטלפתיה שלרוב מצליח בעזרת מופע בידורי ואינטליגנטי "להפעיל את קסמיו" על הקהל, תרתי משמע.

 

מופע טלפתיה לערב חברה – תפתיעו את העובדים שלכם

בעידן בו סף הריגוש שלנו עולה בקצב מסחרר (לרוב תוך כמה שניות של סרטון או קריאת תוכן כבר נעבור למטלה הבאה), אנו זקוקים לאטרקציה איכותית שתצליח להותיר את קהל העובדים שלנו מרותק לאורך זמן ממושך. 

 

באמצעות מופע טלפתיה לערב חברה אנו צפויים לממש שאיפה זו, שכן אמן חושים הינו בעל יכולת יוצאת דופן למשוך את תשומת הלב של הקהל במופע מרגש ובלתי צפוי, תוך שילוב של הומור וכריזמה. על כן, זה הזמן לצאת מן המקובעות ולהעניק לעובדים שלכם ערב חברה מהפנט. 

 

אז אם אתם שואפים להעניק לעובדים שלכם מימד של כיף ובידור, בדגש על יציאה משגרת העבודה, כדאי שתחשבו ברצינות על אפשרות לפרגן להם עם מופע טלפתיה לערב חברה. סביר להניח שלמחרת במשרד כבר יגידו לכם תודה.

 

רן גפנר, 077-997-8777